נהלים וכללים

לפי הוראות המשטרה וההתאחדות לכדורגל כל גיל חייב בכרטיס

סידורי הקופות באיצטדיון נתניה

קופה 1 – איסוף כרטיסים שנמכרו מראש

קופה 2 – איסוף ומכירת כרטיסים קבוצה אורחת

קופה 3 – מכירת כרטיסים לאוהדי מכבי ת"א

נהלי כרטיסים מוזלים

שימוש בכרטיסים מוזלים מיועדים למי שעומד באחד מהקריטריונים הבאים:

  • נשים
  • ילדים ונוער עד גיל 18 (בהצגת תעודה מזהה)
  • חיילים בשירות חובה בלבד (בהצגת תעודת חוגר)

אוהד שינסה להיכנס עם כרטיס מוזל כאשר הוא לא עומד באחד הקריטריונים, יוצא מהמגרש ויצטרך לקנות כרטיס במחיר מלא לאותו מקום ללא כל החזר על התשלום הראשוני.

הגעתי למשחק ושכחתי את המנוי, מה עליי לעשות?

אין אפשרות להדפיס כרטיס מתוך מנוי במהלך העונה. במקרים יוצאי דופן רק בעל המנוי יוכל לגשת אל נציגי השירות בקופות האיצטדיון, שיבדקו אם וכיצד ניתן לסייע. יש להגיע למשחקים עם המנוי שברשותכם. לא יינתן שירות למי שאינו בעל המנוי.

 

ספסרות וכרטיסים משומשים:

לצערנו אנו נתקלים במספר לא קטן של אוהדים שרוכשים כרטיסים מגורמים לא רשמיים ומגיעים לקופות לאחר שלא הצליחו להיכנס למגרש. ברוב המקרים הדבר מתרחש מכיוון שבכרטיסים הללו נעשה כבר שימוש. אין באפשרותנו לעזור במקרים כאלו. אנו קוראים לכם לרכוש כרטיסים אך ורק מגורמים רשמיים של המועדון דרך פרסומים שמתפרסמים באתר הרשמי של מכבי תל אביב.

לא ינתן שירות למי שרכש כרטיס שלא דרך המפיץ הרשמי של המועדון, או מי מטעמו.

כניסת נכים 

מכבי תל אביב ממשיכה במדיניות ארוכת השנים על פיה נכים המתניידים באופן קבוע בכיסאות גלגלים יחד עם המלווים שלהם, לא ישלמו עבור כרטיס כניסה למשחק אלא יקבלו כרטיסי כניסה למשחקי הבית של הקבוצה. יש צורך בהרשמה מוקדמת באמצעות שליחת אימייל לכתובת  support@leaan.co.il  ובצירוף צילום תעודת נכה ותיאום מראש.

תינתן עדיפות לנכים המלווים את המועדון במהלך השנים האחרונות, אך במקביל תיפתח הרשמה כשבוע לפני כל משחק. כידוע, יש מספר מקומות מוגבל עם נגישות עבור אנשים המתניידים בכיסאות גלגלים. על מנת לשמור על בטיחות הצופים, לא תותר כניסת נכים מעבר לכמות המקומות המיועדת לכך.

אנא שימו לב:

  • אלו שיבחרו להגיע למשחק ללא תיאום מראש, לא יוכלו להיכנס.
  • ברצוננו להדגיש כי הכניסה הינה לנכים המתניידים בכיסא גלגלים באופן קבוע.