שמעתם על זה מהחבר'ה במשרד, גיסתכם כבר הזכירה לכם להיות במעקב, וגם האינטרנט כבר מלא בפרסומים שונים. ה-'Black Friday' הגיע. גם במכבי תל אביב לא פוסחים על חג הקניות ותכף נספר לכם על כל המבצעים המיוחדים שמחכים לכם בסופ"ש אחד שיימשך עד יום שני שכולו קניות במה שאנחנו קוראים לו, Yellow Friday!

שורשיו של ה-Black Friday המקורי מצויים בארצות הברית, שם נהגו לכנות את היום שלאחר חג ההודיה כיום הקניות הגדול ביותר. בכל הנוגע לצבע, העדפנו ללכת על הצבע הצהוב שאהוב על כולנו, אך כפרט טריוויה נחמד, הסיבה שהצבע השחור נבחר הוא בספרי חשבונות של עסקים, בהם הצבע השחור מסמן את הרווחים.

בעולם הכדורגל העולמי אימצו את המנהג האמריקאי, וברצלונה, ריאל מדריד וארסנל הם רק חלק קטן מכל מועדוני הפאר שלוקחים חלק בסופ"ש ההנחות הגדול. גם אצלנו במכבי תל אביב תוכלו ליהנות מממגוון הנחות גם בחנויות הרשמיות בדיזנגוף 147 ת"א, בסינמה סיטי ראשל"צ ובמתחם האימונים בקריית שלום, וגם חנות האונליין תביא מבצעים שונים ומיוחדים ישירות אליכם באתר ובסלולרי! חנות האונליין תהיה זמינה 24/7, עם אפשרויות תשלום בכרטיסי אשראי וגם דרך Paypal להזמנה מהארץ או בכל מקום ברחבי העולם!

מה מחכה לכם ב-Yellow Friday שלנו?

  • הנחות שונות ומגוונות על מוצרים בחנויות הרשמיות ובחנות האונליין
  • עד 70% הנחה על מגוון רחב של למעלה מ-30 מוצרים
  • בכל יום נחשוף מוצר שונה עם הנחה מיוחדת. ודאו שאתם עוקבים אחרינו ברשתות החברתיות שם נחשוף את מוצר היום!
  • משלוח ב-10 ש"ח בלבד על כל סוגי המשלוחים בתוך הארץ