אבי ריקן

ריקן בן ה-26 עבר לפ.צ. ציריך מבית"ר ירושלים בעונת 2013/14 וכבר בעונת הבכורה זכה איתם בגביע השוויצרי. סה"כ רשם ריקן במדי השוויצרים כ-49 הופעות בשתי עונות, בהן כבש עשרה שערים ובישל שמונה שערים נוספים. בקיץ 2015 חתם ריקן במדי מכבי ת"א לשלוש עונות.

2015/16

ריקן ערך את הופעת הבכורה שלו במדים הצהובים במשחק הבית נגד ויקטוריה פלזן במוקדמות ליגת האלופות. במשחק הפלייאוף בבאזל, בישל ריקן את שער היתרון של זהבי ובהמשך רשם העפלה היסטורית עם קבוצה ישראלית לשלב הבתים של ליגת האלופות בהן שותף בכל ששת המשחקים של הצהובים. במרבית המשחקים תופקד ריקן כמגן שמאלי או כקיצוני שמאלי. שער הבכורה של ריקן היה בנובמבר במשחק החוץ נגד הפועל חיפה. את העונה סיים ריקן עם 2 שערים, בישול אחד ב-41 הופעות בכל המפעלים.

2016/17

בעונתו השנייה במועדון ערך ריקן 28 הופעות רשמיות בהן הוא רשם בישול אחד ושלושה שערים, אחד מהם נכבש בניצחון החוץ על מכבי חיפה במחזור ה-34.

2017/18

לפחות בהיבט האישי עונה זו היתה מוצלחת מאוד עבור הקשר. תחת שרביטו של המאמן ג'ורדי קרויף, הדינמיות של ריקן הובילה אותו להיות אחד הברגים המרכזיים בקישור הצהוב. מעמדה זו הצליח לרשום את עונתו הפורה ביותר עד לרגע זה במכבי, כאשר רשם 52 הופעות בכל המסגרות (33 בליגה) בהן כבש 9 שערים (6 בליגה), חלקם יפים במיוחד, והוסיף 3 בישולים. במהלך העונה אף חתם על חוזה חדש בקבוצה.