צ'יקו אופואדו

אופואדו עשה את צעדיו הראשונים במדי קבוצת אנוגו ריינג'רס הניגרית בה ערך את הופעת הבכורה שלו בבוגרים בגיל 18. בגיל 20 עבר אופואדו לטורקיה ב-2012 והצטרף לטרבזונספור בהשאלה כשבמדיה כבש 8 שערים ב-33 הופעות בכל המסגרות.

מעבר לקרסיאקה בעונה שלאחר מכן (2013/14) ראתה את אופואדו כובש 11 שערים ב-42 הופעות בכל המסגרות והובילה למעבר בינואר לסמסונספור. שחקן ההתקפה הניגרי, נהנה מ-18 חודשים פוריים בסמסונספור במדיה כבש 21 שערים ב-49 הופעות ומעבר לקבוצה הטורקית הרביעית בקריירה שלו. אופואדו החל את עונת 2016/17 עם אסקיסהירספור כשבשנתיים כבש 19 שערים ב-58 הופעות.

בקיץ 2018 אופואדו הצטרף למכבי תל אביב בהעברה חופשית וחתם על חוזה לשנתיים במועדון.

שחר פיבן

שחר פיבן גדל באקדמיית הנוער של מכבי תל אביב ושיחק בהמשך גם בקבוצת הנוער של המועדון. לאחר שסיים את גיל הנוער יצא לתקופות השאלה בבית"ר ת"א/רמלה ומ.ס אשדוד, בה שיחק במהלך עונת 2017/18

רוסלן ברסקי

רוסלן ברסקי גדל במחלקת הנוער של מכבי תל אביב והיה שותף לזכייה של קבוצת הנוער בדאבל בעונת 2010/11. באותה עונה ברסקי החמיץ שני משחקי ליגה בלבד, כבש שער אחד במסגרת הליגה ושער נוסף במסגרת גביע המדינה לנוער. את עונת 2011/12 ברסקי החל כקפטן קבוצת הנוער של מכבי תל אביב וכבש שלושה שערי ליגה אך רק ב-13 משחקים עקב פציעה לא קלה בכף הרגל שהשביתה אותו לחודשים ארוכים.

ברסקי גם נמנה על סגל נבחרות ישראל הצעירות עם 13 הופעות בנבחרות השונות כאשר האחרונות שמתוכן היו שש הופעות בנבחרת הנוער עד גיל 19.

במהלך השנים הושאל ברסקי לבני יהודה, מכבי קביליו יפו, הפועל ירושלים,בית״ר ת״א רמלה ובעונה האחרונה שימש כבורג מרכזי בקישור שלהפועל חיפה. בקיץ 2018 חזר למועדון והופיע עם הקבוצה הבוגרת במהלך משחקי ההכנה במחנה האימון בפולין.

מאוויס צ'יבוטה

החלוץ שנולד בקונגו ב-1996 הגיע למכבי תל אביב בשלהי עונת 2012/13 והחל להתאמן עם קבוצת נערים א'. צ'יבוטה הראה את הכשרון שלו לראשונה במהלך טורניר בינלאומי של קבוצת נערים א' בגרמניה בו סיים כמלך השערים עם חמישה כיבושים ונבחר לשחקן המצטיין. במאי 2013 עזר החלוץ לקבוצת נערים א' לזכות במקום השלישי בטורניר בו השתתפו גם הקבוצות המקבילות של בורוסיה דורטמונד, שטוטגרט, פ.צ קלן ופ.צ באזל. מאוויס התאמן עם קבוצת הנוער ובתחילת עונת 2014/15 יצא עם הקבוצה הבוגרת למחנה האימונים באוסטריה.

במהלך עונות 2015/2016 ו-2016/2017 צבר צ'יבוטה ניסיון כשהושאל להפועל כפר סבא. בעונה שלאחר מכן הוא שיחק בהשאלה במדי בני יהודה לפני שבקיץ 2018 חזר למכבי ויצא עם הקבוצה הבוגרת למחנה האימונים בפולין

אנריק סבוריט

המגן השמאלי הספרדי, המתנשא לגובה של 187 ס"מ, הצטרף בקיץ 2018 למכבי מאתלטיק בילבאו מהליגה הספרדית הראשונה לאחר שערך 23 הופעות בכל המסגרות במהלך 2017/18. סבוריט, השתייך למועדון הבאסקי מ-2010 והושאל בעונת 2014/15 למאיורקה במדיה ערך 18 הופעות בכל המסגרות. המגן הספרדי יליד ברצלונה גדל באקדמיה של אספניול וייצג את הנבחרות הנוער והנערים של ספרד.

חריסטוס קלפקיס

קלפקיס עבד לצידו של ולאדן איביץ' בפאוק סלוניקי במשך 4 שנים במחלקת הנוער ובקבוצה הבוגרת. הוא ייצג כשוער את הנבחרת עד גיל 21 של יוון ושיחק בעבר באיראקליס סלוניקי, אנייניסי גיאניסטה, מקדוניקוס ניאופוליס, אפולון פונטו, פאי וריה וקאלמטה לפני שפרש ב-2013 והחל בקריירת אימון.

דארקו אוברדוביץ

אובראדוביץ', שהחל לאמן בעיר הולדתו את פ.ק אובליץ' בלגרד, הצטרף למכבי ת"א בפתיחת עונת 2018/19 כמאמן הכושר לאחר שעבד בלא פחות מ-7 מדינות נוספות: פ.ק בורצה בלגרד (סרביה), פ.ס.ק בודוצ'נוסט (מונטנגרו), אל-איתיחאד טריפולי (לוב), שניאנג גינדה (סין), שארדרי טבריז (אירן), נג'ראן (ערב הסעודית), צ.ס.ק.א סופיה (בולגריה), ליטקס לובץ' (בולגריה), גווידז'ו רן (סין), איטיפאק (ערב הסעודית), ובעונה שעברה ב-ווזדובאץ (סרביה).
.

חריסטוס קלפקיס

קלפקיס עבד לצידו של ולאדן איביץ' בפאוק סלוניקי במשך 4 שנים במחלקת הנוער ובקבוצה הבוגרת. הוא ייצג כשוער את הנבחרת עד גיל 21 של יוון ושיחק בעבר באיראקליס סלוניקי, אנייניסי גיאניסטה, מקדוניקוס ניאופוליס, אפולון פונטו, פאי וריה וקאלמטה לפני שפרש ב-2013 והחל בקריירת אימון.

מילוש וסלינוביץ'

וסלינוביץ, שהוביל את פ.ק ווזדובאץ בעונת 2017/18 למקום החמישי בליגה הראשונה בסרביה כמאמן ראשי, חזר לשתף פעולה כעוזרו של ולאדן איביץ', תפקיד בו החזיק בפאוק כשהקבוצה מסלוניקי זכתה בגביע היווני ב-2017.

וסלינוביץ', שאימן בעבר בקבוצות פ.ק יאבור איבניצ'ה, פ.ק אינדז'יה וסרם סרמסקה מיטרוביצה, אימן מספר תקופות בקבוצה של עיר מגוריו רדניצקי אוברנובאץ בה החל את קריירת האימון שלו במחלקת הנוער והתקדם עד לקבוצה הבוגרת. כשחקן, נאלץ וסלינוביץ' לפרוש בגיל צעיר בעקבות פציעה, אך מי שעשה את צעדיו הראשונים באקדמיה של הכוכב האדום, ייצג את יוגוסלביה בנבחרות הנערים והנוער.

דארקו אוברדוביץ

אובראדוביץ', 45, שהחל לאמן בעיר הולדתו את פ.ק אובליץ' בלגרד, הצטרף למכבי ת"א בפתיחת עונת 2018/19 כמאמן הכושר לאחר שעבד בלא פחות מ-7 מדינות נוספות: פ.ק בורצה בלגרד (סרביה), פ.ס.ק בודוצ'נוסט (מונטנגרו), אל-איתיחאד טריפולי (לוב), שניאנג גינדה (סין), שארדרי טבריז (אירן), נג'ראן (ערב הסעודית), צ.ס.ק.א סופיה (בולגריה), ליטקס לובץ' (בולגריה), גווידז'ו רן (סין), איטיפאק (ערב הסעודית), ובעונה שעברה ב-ווזדובאץ (סרביה).
.