"מכבי תל אביב מביאה קהל שמקווה לנס ולהמשך המאבק שלו על התואר גם בעונה הזו". כך פתח יורם ארבל את השידור המשחק בו אירחה מכבי חיפה את מכבי תל אביב בקרית אליעזר בעונת 02/03. השדר הותיק לא טעה בתיאור המצב  באותו זמן, כאשר מכבי לא הצליחה לעלות על דרך המלך החל מתחילת העונה. רבים סברו שלאחר ההפסד של הצהובים לירוקים בבלומפילד, חיפה בדרך לאליפות. המשחק בקרית אליעזר במחזור ה-14 היה זה שטרף את כל הקלפים.

כבר בדקה העשירית הייתה זו הקבוצה של ניר קלינגר הראשונה להבקיע באותו משחק פנדל לזכותה של מכבי תל אביב נשרק לאחר נגיעת יד של אריק בנאדו. את הפנדל ניגש לבעוט ברוך דגו ועם הרבה דיוק הכניע את דודו אוואט מהנקודה הלבנה. 0:1 בדקה העשירית לצהובים. לא עברו חמש דקות משער היתרון, ואיגביני יעקובו איזן את התוצאה מהצד השני. MTA__1427285290_Negative0097

עם תחילת המחצית השנייה, היה זה שוב דגו שהיה מעורב בשער לזכות מכבי, כאשר העביר רוחב נהדר במתפרצת קטלנית שהסתיימה ברשת מרגליו של אנדראס פרוחננקובס.1:2 למכבי תל אביב בדקה ה-46. הדקות האחרונות של המשחק היו מרתקות במיוחד כאשר בדקה ה-81 אדורם קייסי הצליח להשוות שוב את התוצאה מכדור קרן. בדקה ה-84, הגיע רגע הקסם של המשחק, ואולי של העונה. בעיטת שוער ארוכה של לירן שטראובר הגיעה עד לראשו של תורג'מן שנגח לאחור כדור שהגיע לפרוחננקובס. החלוץ הלטבי כדרר לאורך הקו והעביר כדור רוחב נהדר לתורג'מן, שדחק מקרוב והעלה את מכבי ל2:3 שהיווה גם את תוצאת המשחק.

המשך העונה של הצהובים היה מרתק לא פחות מאותו משחק, כאשר גם בסיבוב השלישי הצליחו הצהובים לנצח את חיפה בבלומפילד. בתום עונה קשה ומלאת תהפוכות, סיימו שתי הקבוצות עם אותו מספר נקודות, כאשר הפרש השערים נטה לזכות מכבי תל אביב והביא אליה את תואר האליפות.