כשהגעתי למכבי ת"א, ביוני 2013 לא ידעתי למה לצפות בחודשים הבאים. מהר מאוד גיליתי שבמכבי ת"א יש אוירה של כדורגל ותשוקה למשחק – ברמה שיכולה להתחרות ברב המועדונים בעולם. תשוקה זו, היא תכונה שתמיד החדירה בי אופטימיות גדולה לפני כל משחק במהלך העונה ותחושה של גאווה להיות המאמן. כל משחק בבלומפילד, ובכל משחק ברחבי ישראל, היו עבורי מאורע משמח ומקור לגאווה.

זו היתה שנה מוצלחת ומלאה בנצחונות במהלכה זכינו באליפות המדינה ועשינו צעד משמעותי באירופה כשאנו מתמודדים נגד המועדונים הגדולים ביבשת. עם זאת, ההצלחה הגדולה ביותר היתה החום וההערכה שהצוות שלי ואני זכינו להם, במהלך 12 החודשים במועדון נפלא זה.

ברצוני להודות לבעלים מיץ' גולדהאר, לנציגו ג'ק אנגלידיס ולמנהל הספורטיבי ג'ורדי קרוייף על התמיכה והאמונה בי. עם אנשים נפלאים כאלה בראש המועדון, אני בטוח שמכבי ת"א תזכה להרבה הישגים בעתיד. אי אפשר שלא לציין את עובדי המועדון וכל הצוות המקצועי, בלעדיהם הכל היה קשה הרבה יותר.

לשחקנים שלי, ברצוני לומר תודה ענקית ולהעביר את מלוא הכבוד וההערכה – ההישגים שלנו העונה נזקפים לזכות העבודה הקשה, המסירות והגישה החיובית שלכם. כולכם יצרתם תחושה משפחתית של ביחד ואוירה חיובית בחדר ההלבשה שאיפשרה לנו להתגבר על המכשולים שנקרו בדרכינו וסייעה להגיע לראש ההר. תודה חבר'ה.

מילות הפרידה האחרונות שלי הן לאוהדי מכבי תל אביב. אני מקווה שאתם מקבלים בהבנה את ההחלטה שלי לעזוב. לא היה לי קל לעשות זאת, אבל אני מרגיש שהאתגר העומד בפני הוא הנכון ביותר בשלב זה של קריירת האימון שלי. השנה שלנו ביחד היתה מדהימה ומעומק ליבי אני אומר בפה מלא שתמיד ישאר חלק ממני בת"א.

אני מאחל לכולכם הצלחה בעתיד, תמיד תישארו בליבי ואני מקווה שניפגש שוב ביום מן הימים.

תודה רבה,

פאולו סוזה