נציג הבעלים יסיים את תפקידו כמנכ"ל המועדון בסוף החודש

מועדון הכדורגל מכבי ת"א מודיע כי ג'ק אנגלידיס, נציג הבעלים המשמש כמנכ"ל המועדון, עוזב את תפקידו בסוף החודש. ג'ק אנגלידיס אמר לאתר הרישמי: "היה לי הזכות והכבוד להיות חלק מהמועדון האדיר הזה. מאז שמיץ' גולדהאר הפך לבעלים, המועדון עשה צעדים משמעותיים במהלך 5 השנים האחרונות והפך למועדון מקצועני וארגון מצליח. אני משוכנע שכתוצאה מהמשך העבודה הקשה של כל האנשים המסורים המרכיבים את המועדון, מכבי תמשיך להתפתח ולקבוע סטנדרטים חדשים בכדורגל הישראלי.

ברצוני להביע את תודתי לבעלים מיץ' גולדהאר, שהעניק לי את ההזדמנות המדהימה לעזור לו ליישם את החזון שיש לו ולכל אלה שעבדו עם המועדון בעבר ובהווה ועזרו לי למלא את תפקידי. להיות חלק ממכבי ת"א ולהכיר את ישראל היתה חוויה מדהימה.

הכוונה שלי מראש היתה להיות במכבי ת"א במשך שנתיים-שלוש אך החלטתי, מסיבות שונות, להישאר תקופה ממושכת יותר על מנת לסייע למועדון להתקדם על המגרש ומחוצה לו.

עכשיו, בתום כמעט 5 שנים במכבי ת"א הגיע הזמן בשבילי לעזוב ולקחת על עצמי אתגר חדש. החלטתי לקבל על עצמי את תפקיד הנשיא והמנכ"ל של פאוק סלוניקי היוונית.

מכבי ת"א מתנהלת בצורה מקצוענית, יש בה צוות מסור של עובדים ואני משוכנע כי בהנהגתו של מיץ' גולדהאר ויחד עם התמיכה של האוהדים הנהדרים, הספונסרים והפרטנרים שלנו, מכבי תמשיך להתחזק ולעשות חייל.
אין ספק כי מכבי תחסר לי מאוד".

הבעלים מיץ' גולדהאר אמר: "ג'ק ניחן בסטנדרטים הגבוהים ביותר מבחינת ערכים ומוסר עבודה. סטנדרטים אליהם נמשיך ונשאף במכבי. בזכות ההנהגה של ג'ק בתפקיד במשך 5 השנים האחרונות, עשינו התקדמות משמעותית בבניית תרבות מקצוענית במכבי, מהמסד ועד לטפחות, במגרש ומחוצה לו. אני משוכנע  כי אני לא היחיד שיודע כי ההצלחה שלנו, כולל הזכיות באליפות בשנתיים האחרונות, לא היו מושגות ללא התרומה הענקית של ג'ק אנגלידיס. ג'ק הוא גם חבר אישי קרוב והיה לי חשוב במיוחד לחלוק את 5 השנים האחרונות במכבי יחד איתו. לכן ברצוני להודות מבחינה אישית ובשם כל מועדון מכבי ת"א, תודה לך ג'ק ובהצלחה בתפקידך החדש כנשיא ומנכ"ל פאוק. אנו בטוחים כי שוב תזכה להצליח שם ותעשה זאת עם אותה יושרה שהפגנת במכבי. שלל תודות ואיחולי הצלחה. מיץ' גולדהאר".