רגע לפני שהוא מעביר את האימון המסכם של מכבי תל אביב בסטמפורד ברידג', התפנה סלרבישה יוקאנוביץ' לענות על שאלות של הכתבים המקומיים והישראלים במסיבת העיתונאים הרשמית/

"זה רגע נחמד עבורי. צ'לסי היא חלק מהעבר שלי ועכשיו אני כאן. הייתי כאן בתחילת 2015 כששיחקתי יחד עם ווטפורד והצלחנו לעשות את הצעד שהעלה את הקבוצה לפרמייר ליג. לא הצלחתי למצוא את הדרך שלי במועדון עונה לאחר מכן, אבל כפי שאתם רואים מצאתי את הדרך שלי חזרה. היו לי עונות נהדרות באנגליה, אני מאושר במכבי תל אביב. זה מבחן נהדר לראות את הרמה שלנו מול יריבה חזקה. אני שמח לראות את ההתפתחות של צ'לסי ומאמין שיש להם עתיד נוצץ בעשור הקרוב".

על המציאות הנוכחית

"אני כעת עם מכבי, השגנו תוצאות טובות, השתפרנו כקבוצה ואני מתרכז בליהנות ולבחון את עצמי, את השחקנים שלי ואת הכדורגל הישראלי במעמד הזה. אחת עשרה שנה לא הייתה קבוצה מישראל במעמד הזה, ואני מאוד שמח על כך".

על המפגש מול מוריניו

"מוריניו הוא מהמאמנים הגדולים בעולם. אני חושב שהקלפים שהוא ישחק איתם מעט יותר טובים משלי. עלינו לכבד את צ'לסי, את המועדון הזה ואת המאמן שהוא מהטובים באירופה, ועם זאת עלינו לכבד את עצמנו ולהופיע כמו שצריך. אנחנו לא נגן עם חמישה שחקנים, אלא עם הקבוצה כולה, זו הדרך לשחק כדורגל".

על ההזמדנות לשחק מול צ'לסי

"לשחק מול צ'לסי זו תמיד הזדמנות טובה. זה לא עניין שלי מה צ'לסי עושה בפרמייר-ליג. אני מופתע מזה שהם אספו עד כה רק ארבע נקודות. אני לא מאמין שנמצא הזדמנויות רבות, הם הולכים להיות עם מוטבצית יתר כדי לתקן את הבעיות שהיו להם בתחרויות השונות.יש להם מפגש מול ארסנל שאני בטוח שמעסיק אותם, אך שוב, זה לא העניין שלי".