מכבי תל אביב ממשיכה בהכנות לקראת המשחק מול הפועל עכו (ש', 20:00) במחזור ה-6 של ליגת WINNER, והמאמן סלבישה יוקאנוביץ' התייחס למשחק מול היריבה הצפונית בצל ההפסד לדינמו קייב בליגת האלופות.

"כל המשחקים הקרובים הם מבחן עבורנו והמחויבות שלנו היא להיות מוכנים. אנחנו צריכים לעשות את המעבר בראש ולהבין שהליגה הישראלית חשובה יותר עוברנו. זה יהיה משחק שונה מאוד מזה ששיחקנו בליגת האלופות מול דינמו קייב. זו לא שאלה אם אנחנו רוצים אלא זו המחויבות שלנו ואנחנו צריכים בפרק זמן הקצר שיש לנו להיות מוכנים למשחק מול עכו".

על השאלה האם האכזבה של השחקנים מהתוצאה מול קייב משפיעה אמר:

"אנחנו לא צריכים להיות מאוכזבים. אנחנו צריכים להיות ריאלים. המשחק מול דינמו קייב הוא דוגמא להבדלים בין הקבוצות במפעל הזה. עמדנו טוב על המגרש והיינו מאורגנים, אבל לפעמים יש קבוצות שאם אתה עושה טעות אחת הם מענישים אותך וזה בדיוק מה שקרה עם קייב. כמו שאומרים אנשים – ברוך הבא לליגת האלופות. הם קבוצה חזקה מאוד וזה חשוב לנו איפה שאנחנו עכשיו ללמוד ולהתקדם במפעל הזה".

"כרגע אנחנו צריכים להפסיק לחשוב על המשחק בליגת האלופות, אלא להתמקד במשחק הקרוב. זה יהיה שונה מאוד, גם בהכנות גם בארגון המשחק. כמו שאמרתי המחויבות שלנו היא להיות מוכנים".

על הקושי לעבור בתוך שבוע לשני סגנונות משחק שונים:AQ7A2142

"זו העבודה שלי והמחויבות של כולנו. בליגת האלופות אנחנו מנסים להיות במרחק נכון בין העמדות ובליגה המקומית זה בדיוק ההפך. היריב בדרך כלל מנסה לעצור אותנו בחלק שלו. אנחנו מנסים להיות יותר מסוכנים, שולטים במשחק. זה ההבדל ואני צריך להיות מוכן לזה. כמה זה קשה עבורי? זה הכדורגל וזה מה שאנחנו חייבים לעשות על הדשא. אנחנו לא יכולים להתלונן על המצב שלנו. זה המצב בליגה הישראלית ואנחנו צריכים להיות מוכנים".

על היריבה מעכו:

"הם ניצחו את המשחק האחרון מול הפועל באר שבע, שהיא אחת מהיריבות שלנו על תואר האליפות. עכו יכולה להיות יריבה מאוד מסוכנת עבורנו. הם ינסו להגן עם הרבה שחקנים ויש להם שחקנים שיכולים להיות מסוכנים בחלק הקידמי. אנחנו ננסה להיערך כמו למשחק האחרון שנערכנו אליו. עכשיו אנחנו צריכים להיות מוכנים יותר, להיות עם יותר ביטחון ולהבקיע את השער. חשוב שנבין איזה קבוצה עומדת מולנו".

על תצוגת הקהל במשחק בסמי עופר:

"האוהדים שלנו הם היו מדהימים בכל המשחקים ששיחקנו. בסטמפורד ברידג', אפילו שהפסדנו, הם לא הפסיקו לעודד אותנו עד לשנייה האחרונה. אני לא מופתע. אני חושב שהם ימשיכו כי הם אוהדי מכבי תל אביב. אנחנו רק חלק מההיסטוריה, הם תמיד יהיו שם כדי לעודד את המועדון ואת השחקנים"