פעם בארבע שנים חודש פברואר מתארך ל-29 ימים. בדיוק כמו היום. לרגל היום המיוחד נחזור אחורה בזמן למשחק האחרון בו הצהובים ניצחו בתאריך המיוחד.

זה קרה ב-29 בפברואר 2004. שחקניו של ניר קלינגר, עונה אחרי שזכו באליפות. הצהובים הגיעו למחזור ה-22 כשהם במקום הרביעי ובמרדף אחר מוליכת הטבלה, מכבי חיפה. עונה לפני כן, קלינגר, אבי נמני וברוך דגו, הצליחו למחוק פער של 9 נקודות ולזכות באליפות בפוטו פיניש.

הפעם השחקנים של קלינגר ידעו שהם חייבים לנצח כדי לשמור על המעמד שלהם במרוץ על תואר האליפות. כבר מהדקות הראשנות של המשחק בבלומפילד היה ברור מי הגיעה מוכנה ודרוכה יותר למשחק. ג'ון פנטסיל וסאלם אבו סיאם הביכו את הגנת פ"ת מהאגפים. פרוחננקובס ידע למשוך את ההגנה החוצה, אבל האיש שבלט מעל כולם היה תמיר כהן שניהל את מרכז השדה של הצהובים שכלל את אורן זיתוני וברונו הייס.

היכולת של כהן נשאה פירות כבר בדקה ה-22. הקשר הצעיר הניף את רגל ימין מ-20 מטרים והפציץ את הקורה ומשם פנימה. 0:1 למכבי. המחצית השנייה נפתחה גם היא בלחץ של הצהובים שהניב כרטיס אדום בדקה ה-72 לאיגור טומשיב אחרי שהכשיל את אדורנו בדרך לשער.

בדקה ה-80 ברונו הייס השתלט על כדור שנהדך על ידי רפי כהן ובסיבוב כבש את השני של מכבי. 5 דקות לאחר מכן אדורנו בעט מ-17 מטרים כדור לפינת שערו של רפי כהן וקבע את תוצאת המשחק.

הרכב מכבי: לירן שטראובר, ג'ון פנטסיל, מושיקו מישאלוף, טל בן חיים, סאלם אבו סיאם, תמיר כהן, אורן זיתוני, ברונו הייס, אלי ביטון (ארז מסיקה 69), אדורנו (אנז'יי קוביקה 86), פורחננקובס (ראובן עובד 82).