אנחנו מקווים שלא קבעתם תוכניות ליום חמישי הבא (21.3), כי אנחנו מכינים לכם חגיגת פורים ענקית במתחם האימונים בקרית שלום. השנה נקיים הפנינג באווירת החג שיכלול תחילה הפעלות לילדים ולהורים במגרש הסינטטי במתחם. לאחר מכן נעבור למפגש שחקנים-אוהדים בו תוכלו להצטלם, לקבל חתימות ולפגוש את כוכבי מכבי תל אביב.

מכבי חוגגת את חנוכה ביום פתוח מיוחד עם האוהדים

האירוע יפתח בשעה 10:45 כשהאוהדים שירשמו יצטרכו להגיע למתחם עד 10:30. ההרשמה פתוחה החל מהיום (ה') ומוגבלת עד 800 משתתפים. שימו לב כי לא ניתן להיכנס לאירוע ללא הרשמה מראש.

איך זה עובד?

כל אחד מחברי מכבי FIRST יוכל להירשם בהרשמה (בתחתית העמוד) שתפתח היום (ה', 14.3) לפעילות שתתקיים ביום חמישי, 21.3, ותחל בשעה 10:30 עד השעה 13:00 במתחם האימונים קרית שלום ברחוב בן צבי 106 ת"א. ההשתתפות מוגבלת ל-800 משתתפים בלבד.

כל משתתף אשר יירשם להפנינג יציין את מספר המשתתפים המגיעים עמו, כאשר התקרה הינה 3 משתתפים סה"כ לכל הרשמה. כלומר, אם בחרת 3 משתתפים בעת ההרשמה הכוונה לאדם שביצע את ההרשמה ועד שני אנשים, בדיוק כפי שהייתם מזמינים מקום במסעדה לשלושה אנשים.

שימו לב:

  • במהלך הימים הקרובים תישלח אליכם הודעה במייל לקבלת פרטי המשתתפים.
  • במידה ותרשמו ליום הקהילה הקרוב ואין באפשרותכם להגיע, אתם מתבקשים להודיע על כך מראש.
  • במידה ומזג האוויר לא יאפשר את קיום האירוע יועבר עדכון לנרשמים מספר שעות לפני המועד המתוכנן, ואותם הנרשמים יועברו ליום הקהילה שיערך בחודש שלאחר מכן.
  • כל המשתתפים בפעילות צריכים להגיע למתחם עד השעה 10:15. איחור ואי עמידה בזמנים עשויים למנוע השתתפות ביום הקהילה בזמן אמת.
  • בשל רצוננו לאפשר לכל האוהדים לפגוש את כל השחקנים, לא יתאפשר צילום ברכות וידאו במתחם.
  • לא ניתן להגיע עם צלם/ צוות צילום מקצועי.

הכניסה למתחם מותנית בבדיקה שמית ובידוק בטחוני. על כל משתתף להגיע עם תעודה מזהה רישיון/ ת"ז / דרכון לכל אחד מהמשתתפים. לא תינתן כניסה למי שאינו נרשם מראש.

שימו לב לתקנון ההשתתפות בלינק הבא.

מרץ 2019

מפגש אוהדים-שחקנים - פסח


הרשמה סגורה