קבוצת ילדים ב׳ דרום זכתה בתואר הקבוצה המצטיינת של החודש באקדמיית הנוער בחסות פיצה פרגו. המנהל הביצועי של אקדמיית הנוער, פטריק ואן לוון ומנהל מחלקת הנוער, גיא צוקרמן, בחרו את הקבוצה עד גיל 13 מקריית שלום לקבוצה המצטיינת של החודש ואמש (ה׳) הקבוצה חגגה את הזכייה יחדיו בארוחה מגבשת מתנת פיצה פרגו.

קבוצת ילדים ב׳ דרום היא הראשונה שזוכה בתואר המיוחד. מדי חודש ואן לוון וצוקרמן יבחרו יחדיו את הקבוצה המצטיינת של החודש בחסות פיצה פרגו. הפרמטרים לבחירה לאו דווקא נקבעו על פי תוצאות הקבוצה, אלא על התנהגותם והישיגיהם מחוץ לכר הדשא. כך גם סיפר לנו מנהל המחלקה, גיא צוקרמן: ״אנחנו הגענו להחלטה שפעם בחודש תיבחר קבוצה לא רק בזכות התוצאות על המגרש, אלא גם בזכות ההתנהגות והעברת האימונים באופן חיובי. בחרנו להתחיל עם קבוצת ילדים ב׳ דרום, מתחילת השנה אנחנו מאוד אוהבים את הדרך בה הילדים מתנהגים ומתאמנים, איך שהם מגיעים לאימון ומתנהגים בסיומו. אלה יהיו הפרמטרים והמדדים שאנחנו נבחר את הקבוצות, אם זה משלוחת הדרום בקריית שלום או שלוחת הצפון באוניברסיטה.

השיתוף פעולה עם פיצה פרגו הוא מאוד מבורך מבחינתנו. אנחנו מאוד שמחים שפרגו יכולים לפנק את הילדים ולתת להם הרגשה טובה. זה תורם לגיבוש ומראה נכונות טובה משני הצדדים״.

קבוצת ילדים ב׳ דרום
מאמן: תמיר טובול
עוזר מאמן: תום שלום
מאמן שוערים: אליעד גרף
הישגים העונה: 3 משחקי ליגה – 3 ניצחונות.
ניצחון חוץ על מכבי פ״ת 0:2. ניצחון ביתי על רמת השרון 0:7. ניצחון חוץ 1:3 על מכבי ב״ש. 
בנוסף, ניצחון 1:9 על עירוני מודיעין במסגרת גביע המדינה.