מיטשל גולדהאר הוא איש עסקים קנדי והמייסד של חברת SmartCentres, שהינה הבעלים, המפתחת והמנהלת של נכסי נדל"ן ברחבי קנדה. מיטשל הוא המחזיק בחלק המניות הגדול ביותר בחברה ויושב הראש של קרן הנדל"ן של SmartCentres הנסחרת בבורסה עם שווי נכסים של 9.4 מיליארד דולרים.

מיטשל הוא גם הבעלים של Penguin PickUp, מועדון הכדורגל מכבי תל אביב וקבוצת Penguin Group of Companies. בבעלות החברה הפרטית שלו, Penguin Group of Companies, נכסי נדל"ן ברחבי קנדה הנמצאים בשלבי פיתוח שונים. PenguinPickUp הינה רשת גדלה עם למעלה מ-100 סניפים המספקים ללקוחות מקום נוח לשילוח של סחורות מקוונות. מועדון הכדורגל מכבי תל אביב זכה ביותר תארים מכל מועדון ישראלי אחר והשתתף הן בשלב הבתים של ליגת האלופות והליגה האירופית.

מיטשל החל את הקריירה שלו מתוך אמונה כי קמעונאות ברת השגה אמורה להיות הנורמה עבור כל הקנדים והחל לחקור תפיסות של מרכזי קניות גדולים המוכוונים לערך. הוא חלק את החזון הזה עם חברת 'וולמארט' והחל ביוזמה מאחורי הקלעים של מהלך ששינה את עולם הקמעונאות והנדל"ן הקנדי. בצורה שקטה החל גולדהאר בשריון אתרים שיתאימו לחנויות של 'וולמארט'. בסופו של דבר, כש-'וולמארט' נכנסה  לקנדה, ראיית הנולד של מיטשל השתלמה כאשר 'וולמארט' התמקמה במרבית האתרים שהיו ברשותו.

העניין של מיטשל בסגנון החיים של הקנדים הממוצעים ממשיך להתפתח והוביל אותו לפיתוח של SmartCentres Place מרכז עיר מתפתח המביא סביבה אורבנית ברמה עולמית ל-Vaughan. כשהיא מחוברת למרכז העיר טורונטו באמצעות הרחבת קו האוניברסיטה של הרכבת התחתית, זהו הפרוייקט האורבאני הגדול ביותר בקנדה המשתרע על שטח של 20 מיליון רגל מרובע.

כמאמין גדול בחינוך, מיטשל מחזיק בתואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת יורק ומרצה כפרופסור עטור פרסים בבית הספר 'רוטמן' לניהול שבאוניברסיטת טורונטו מ-2004.

מיטשל גם חבר בדירקטוריון של Onex Corp, ו-Indigo Books and Music, וכן דירקטור לשעבר בקרן של בית החולים SickKids בטורונטו.

מיטשל תומך בפעילויות צדקה רבות הן בקנדה ומחוצה לה, כולל בישראל, ובהן בית החולים SickKids, בית החולים השיקומי לילדים Holland Bloorview, the Israel Children Centres, United Israel Appeal, והאוניברסיטה העברית בירושלים.