חברת ישראל קנדה הוקמה על ידי ברק רוזן ואסי טוכמאייר ועוסקת בייזום, ביצוע והשבחה של נכסי נדל"ן, תוך יצירת הזדמנויות השקעה מניבות עבור קהל רחב של משקיעים וחווית מגורים פורצת דרך בעבור עשרות אלפי לקוחות.
לאורך השנים איתרה החברה ופיתחה יוזמות נדל"ן במיקומים הנחשקים בישראל ובעולם, יצרה קונספט חלוצי לעירוב שימושים והקימה יצירות נדל"ן הנחשבות לאייקונים בולטים וידועים בנוף האורבני בישראל ובעולם. פורטפוליו הנכסים של ישראל קנדה מגוון ומורכב מפרויקטים יוקרתיים למגורים, נכסים מסחריים, מתחמי מלונאות ואלפי דונמים של שטחים מובחרים במיקומים ייחודיים על פני הגלובוס.


בית האופנה FILA נולד כחברה משפחתית ב־1911 בביאלה, עיירה בצפון-מערב איטליה. המותג נוסד במקור כחברת טקסטיל והלבשה תחתונה שייצרה ומכרה בעיקר עבור התושבים המקומיים. בשנות השבעים, עברה FILA להתמקד וביססה את מעמדה באופנה ספורטיבית, בדגש על השראות מעולמות הטניס ובקרב מובילי דעה רבים.

המותג FILA זוכה בשנים האחרונות להצלחה ופופולריות רבה בעולם, עם דגמים אייקוניים ופריטי וינטג' המשחזרים את סגנון הרטרו של שנות ה-90 ומדברים את שפת הרשתות החברתיות ואופנת הרחוב. המותג מתהדר בקהל מעריצים, הכולל גם כוכבות כמו ריהאנה וקנדל ג'נר. בשנה שעברה שיתף בית האופנה פעולה עם מותג-העל האיטלקי FENDI ומשתתף בשבוע האופנה של מילאנו.

ההישגים הללו הכתירו את FILA, שעד כה הצטייר כספורטיבי בלבד, כשחקן מרכזי בתחום האופנה.


קבוצת קופל גרופ נוסדה בשנת 1999 ומעניקה שירותים משלימים באמצעות כתבי שירות ומנויים ללקוחות במספר תחומים עיקריים. הקבוצה מעניקה שירות באמצעות שלושה מותגים: Start car הינו המותג המקורי והמסורתי לתחום שירותי הרכב. החברה מעניקה באמצעות 1364 סוכני ביטוח כתבי שירות ומנויים ללמעלה מ-250 אלף לקוחות אשר רוכשים מנויי שירותי דרך וגרירה, כיסוי לשבר שמשות, רכב חליפי, כיסוי לגניבת רדיו דיסק, החלפת גלגל ואספקת דלק באמצעות 220 נותני שירות וספקים 24 שעות ביממה בכל רחבי המדינה בתפעול הנשלט ע"י מוקד 24/7. Electro Kopell הינו המותג לכתבי שירות ומנויים בתחום תיקון מוצרי חשמל ואלקטרוניקה לבתים ומשרדים. לקוחות רשאים לרכוש מנוי שנתי אשר מקנה ללקוח שקט נפשי ובעת קלקול של מכשיר חשמלי בבית או במשרד ניתן להזמין טכנאי שירות בתיאום מראש. עלות ידוע מראש של השתתפות בהוצאות קבועה של 150 ₪ וכל השאר החלקים והחלפים כלולים במנוי. מוצר הדגל במותג זה הינו מנוי "חדש תמורת ישן " המקנה ללקוח מוצר חדש אם התיקון לא צלח. Smart kopell הינו מנוי שנתי לתיקון מכשירי סמרטפונים בפריסת למעלה מ-120 מעבדות בכל רחבי הארץ, תיקון מכשיר תוך שעתיים בהשתתפות בהוצאות ידועה מראש.


CARGO מעניקה שירותי שילוח ולוגיסטיקה לאתרי סחר (eCommerce) מהמובילים במשק. CARGO מעסיקה כ-400 עובדים ב 7 מרכזי שליטה ובקרה לצד מרכז מיון ברחבי הארץ. מרכזים אלה מהווים תחנת קליטה ומיון ודרכם משלחת החברה מדי שנה מיליוני חבילות ברחבי ישראל. אמינות, שירותיות ומקצועיות ללא פשרות הינם הערכים אשר מהווים את "האני מאמין" של החברה.
CARGO רואה עצמה כשותפה עסקית עם כלל לקוחותיה ומעניקה שירותי ערך מוסף בדמות כלים טכנולוגיים להגדלת הפעילות העסקית.

לאתר הבית של CARGO לחצו כאן