רובין פרהול

המועדון צירף לשורותיו את המאמן ההולנדי רובין פרהול שמשמש כעוזר למנהל הביצועי פטריק ואן לוון ובנוסף מתאם את הפעילות בבתי הספר לכדורגל של אקדמיית הנוער בצפון העיר.

לפרהול ניסיון עשיר בכדורגל ההולנדי לאחר שבין השנים 2002 ל-2016 עבד בקבוצת דן האג. פרהול עבד במחלקת הנוער של המועדון שם הדריך שחקנים בגילאים 9 עד 19. בין השאר מתמחה פרהול גם באימון אישי של שחקנים. מדובר במהלך נוסף של מחלקת הנוער הצהובה שמטרתו לשדרג את הכלים שניתנים לכדורגלניה ואת פיתוחם.

אילן ריצ׳רדסון
אילן ריצ'רדסון הגיע לישראל לאחר שסיים את לימודיו הגבוהים ותואר ראשון במדעי האימון והתזונה במלבורן אוסטרליה (אוניברסיטת דיקין).

אילן הגיע למכבי תל אביב כמאמן כושר המתמחה בשיקום לחזרה למשחק. הוא סייע לראש מחלקת מדעי ספורט על ידי תיאום בין מחלקת הכושר והמחלקה הרפואית. המטרה הייתה לספק לשחקנים פצועים חזרה איכותית למשחק תוך קבלת כוח ואיכות.

אילן התקדם אל ראש המחלקה למדעי הספורט בתחילת עונת 2018. כיום הוא ממשיך להשתמש בפרקטיקות המבוססות על ראיות, איסוף נתונים ופיתוחים טכנולוגיים כדי לתמוך ולפתח את פילוסופיית הכדורגל המנחה את הצוות ופיתוח השחקנים באקדמיית הנוער של מכבי תל אביב.

המחלקה דואגת לבנות בסיס נתונים מהטכנולוגיות שהמחלקה משתמשמת. השימוש בטכנולוגיה עוזר לתכנן ולצפות מה עתיד לקרות ואיזה נתונים יתקבלו מהדרך בה עובדים. המחלקה בעצם מאפיינת ומנתרת את המידע הרלוונטי המקצועי ומשתמשת בו לצרכים הנחוצים לפי תכניות האימונים, לפי מפרט הגילאים, לפי תוכן האימון הנחוץ וכו׳. בזכות בסיס הנתונים הרחב ניתןן לבנות תכנית עבודה ספציפית לכל קבוצה או כל שכבת גיל, לפי הצורך הנדרש.