מלבד המאמנים על המגרש, לאקדמיה של מועדון הכדורגל מכבי ת"א עובדים נוספים שתפקידם לדאוג לניהולה האדמיניסטרטיבי. בכל חלקי האקדמיה משובצים בעלי תפקידים האחראים לקשר עם מועדונים אחרים ובנוסף תומכים גם בעבודה של המאמנים השונים באקדמיה.

גיא צוקרמן
כיום צוקרמן משמש כמנהל מחלקת הנוער של המועדון. מעל 25 שנה עובד צוקרמן במסגרת של מחלקות נוער. בעברו שימש כמורה לחינוך גופני ובבעלותו תואר ראשון בחינוך ותעודת מאמן כדורגל בכיר.

כשהחל את דרכו במועדון הוא היה מנהל פיתוח השלוחות של המועדון. באחריותו היה לפתח ולשמר את שלוחות המועדון המפוזרות בארץ. לאחר כחצי שנה התקדם צוקרמן לתפקיד מנהל מחלקת הנוער אותו הוא ממלא גם היום. במהלך התפקיד ניהל צוקרמן את קמפיין ליגת האלופות של קבוצת הנוער בארץ ובחו״ל מול אופ״א.


ניסים סידי
כיום ניסים משמש כאיש קשר להתאחדות לכדורגל במחלקת הנוער. העבודה עוסקת בנושאים כמו רישום הקבוצות והשחקנים לעונת המשחקים, ניהול הזמנות אוטובוסים, ניהול הוצאות, הזמנת שופטים למשחקי הבית ופרסום לוחות הזמנים למשחקי השבת.

ניסים סידי ממלא תפקיד במועדון משנת 1983. הוא החל כגזבר מחלקת הנוער באופן התנדבותי, במהלך השנים נוסף לתפקידו תפקיד מנהל אדמיניסטרטיבי ומנהל מחלקת הנוער.


לימור בן אהרון
לימור היא מזכירת מחלקת הנוער. עובדת במועדון מכבי תל אביב כבר 10 שנים. במהלך 6 וחצי שנים שימשה לימור כמזכירת בית הספר לכדורגל ומרכזת השלוחות של בתי הספר של המועדון. כעת משמשת כמזכירת מחלקת הנוער. כל חייה עסקה לימור סביב הספורט: מדריכת כושר קרבי בצבא, מאמנת כושר בקבוצות נוער ומורה לשחייה.

כמזכירת מחלקת הנוער של המועדון, לימור מנהלת את ההרשמה לבתי הספר והאקדמיה של המועדון.


אליאל הורוביץ
בשנתיים האחרונות הורוביץ משמש כמנהל קבוצת הנוער וסגן מנהל מחלקת הנוער. בתוקף תפקידו הוא אחראי על בניית לוחות הזמנים במחלקה והטמעתם בזרועות השונות. בנוסף, הוא אחראי על ניהול התפעול השוטף, ניהול הצוותים וליווי צמוד של שחקני האקדמיה בגילאי 19-16.

הורוביץ עובד במועדון כבר 4 שנים כשאת דרכו החל בתפקיד מאמן בקבוצות הטרומים של המחלקה. בעברו עבד בתחום החינוך ותקשורת ספורט ויש לו תעודת מאמן כדורגל בכיר.