קרן מכבי תל אביב פועלת במספר תוכניות בקהילה של העיר תל אביב ובישראל בכלל. הפעילויות משלבות תוכניות של נוער וחינוך, רב תרבותיות ופעילות חברתית שהם הגרעין של הקרן.

הייחוד של המועדון בכלל ושל קרן מכבי תל אביב בפרט, הוא החיבור העמוק לקהילה. מכבי הינו המועדון הותיק והמצליח ביותר בארץ, שנודע בפעילות שלו על כר הדשא, אך מגם מחוצה לו. עם צוות רחב של עובדים, הקרן משפיעה על חיי היום יום של אלו שזקוקים לעזרה וסיוע, זאת כדי לסייע לאוכלוסיה בה אנו חיים.

העמותה עובדת עם מספר ארגונים דוגמאת הספיישל אולמיפקיס, חינוך לפסגות, כנפיים של קרמבו, בית החולים שניידר, תגלית, נפש בנפש עוד ארגונים ששמים את הפוקוס על אלו המאותגרים פיזית ושכלית, נוער בסיכון, אוכלוסיה מבוגרת, מהגרים וחיילים בודדים תוך שהיא יוצרת חלון הזדמנויות שווה בשביל ילדים. עזרה ע"ב יומי מוצעת לנזקקים על ידי העמותה.

בכל משחק בית של הקבוצה מקבל ספורטאי מהספיישל אולימפיקס כבוד על ידי המועדון, כשהוא נפגש עם הקפטן של הקבוצה על הדשא לפני שריקת הפתיחה, מקבל שי וזוכה לתשואות מקהל. אימוני כדורגל יזומים במתחם האימונים של הקבוצה לקבוצות של ילדים צעירים וביקורים בבתי חולים הם נדבך בלתי נפרד שקורה לעיתים תכופות ביוזמת הקרן. יחד עם פעיליות של אריזת מזון, ביקור קשישים, פרזנצטיות על מכבי דרך ההיסטוריה של מדינת ישראל ועוד, הקרן מציעה תכנים שיתאימו לכולם תוך כדי הדגשת הערכים של מכבי.

אנו מעודדים כל אוהד של מכבי להנתנדב ולחלקת חלק בפעילויות של הקרן, ולהפוך לחלק מהתנועה המכביסטית כשגריר בצהוב כחול.

 

לפרטים נוספים בנוגע לפעילויות 'קרן מכבי תל אביב' נשמח שתיצרו עימנו קשר:

ג'וש הליקמן, מנהל קרן מועדון הכדורגל מכבי תל אביב – jhalickman@mtafc.com

יונית נקרי, מנהלת קשרי חוץ – ynakari@mtafc.com