שאלות ותשובות לקראת חגיגות האליפות ה-23

מדוע הכניסה כרוכה בתשלום?

חגיגות האליפות מתקיימות בלייב פארק, המכיל כ-15 אלף איש, דבר המצריך חלוקת כרטיסים לדרישת גורמי המשטרה. כדי להבטיח שמי שמזמין כרטיס אכן יגיע, ולא ימנע מאוהדים אחרים שהיו רוצים להיות נוכחים, הוחלט לגבות סכום סמלי של 5 ₪ בלבד עבור כרטיס(דמי רצינות), כשכל ההכנסות מהכרטיסים יועברו במלואם לקרן מכבי תל אביב.

האם תהיה עדיפות לבעלי מנויים ברכישת כרטיס לחגיגות?

למנויים תנתן עדיפות ברכישת הכרטיסים עד ה-05.05, כאשר כל מנוי מוגבל ברכישת בשלושה כרטיסים (מנוי ועוד שני אוהדים).

חבר שלי רכש כרטיס ורשום שהוא נכנס מיציע 1, ואני מיציע 2. האם לא נוכל להיות יחד?

השערים הם לצורך ויסות נכון של הקהל, האזורים בתחילת המופע יהיו פתוחים לכולם. שימו לב כי לאחר מילוי הפארק, לא יתאפשר מעבר בין אזורים.

האם ישנה כניסת נכים?

בהחלט. כניסת נכים הינה משער 2. הרישום לכניסת נכים נעשה בשליחת מייל לכתובת support@leaan.co.il

למה האירוע לא נערך בתל אביב?

אירוע האליפות של מכבי תל אביב נערך בשבוע בו יתקיימו חגיגות האירוויוזיון ברחבי העיר תל אביב. כתוצאה מכך, עלות הפקת אירוע אליפות ברחבי העיר גבוהה משמעותית ולא מתאפשרת בקנה אחד עם מגבלות הפייר פליי שחלות על המועדון. המועדון בחן לעומק מספר אופציות שונות לקיום האירוע מחוץ לתל אביב, והאופציה הטובה ביותר עבור קהל האוהדים הייתה בלייב פארק בראשון לציון.

למה האירוע מתחיל בשעה 19:00?

היות ואנו מצפים לקהל רב שיגיע לאירוע החלטנו על פתיחת השערים לקהל בשעה 19:00, ממש כמו במשחקי הקבוצה. אנו ממליצים להגיע מוקדם כדי לתפוס מקומות ולהימנע מדוחק בשערי הכניסה.

למה לא לעשות את האירוע ביום שבת אחרי משחק ההנפה?

שעת המשחק נגד מכבי נתניה טרם ונקבעה בעת קבלת ההחלטה לערוך אירוע אליפות. גם במידה שהמשחק יחל בשעה המוקדמת ביותר (18:00) ולאור העובדה שתהייה גם חגיגת הנפת צלחת האליפות בסיומו זה אומר שהאירוע לא יחל בתל אביב או בכל מקום שאינו נתניה לפני השעה 22:00.

למה לא לערוך את האירוע במועד אחר?

המשחק ב-11 למאי נגד מכבי נתניה יהיה משחק הבית האחרון בו יתקיים גם טקס הנפת צלחת האליפות. כמו כן, למשחק ההנפה ולחגיגות שיערכו יום למחרת יגיע הבעלים, מיץ' גולדהאר.

למה האירוע יוצא על הדרבי של הכדורסל?

במסגרת המגבלות של התאריכים האפשריים ומכיוון שמדובר בדרבי חוץ שמספר הכרטיסים אליו עבור אוהדי מכבי מוגבל למאות בודדות. המשחק ב-11 למאי נגד מכבי נתניה יהיה משחק הבית האחרון בו יתקיים גם טקס הנפת צלחת האליפות. כמו כן, למשחק ההנפה ולחגיגות שיערכו יום למחרת יגיע הבעלים, מיץ' גולדהאר.

מדוע מקיימים את החגיגות בזמן ספירת העומר?

תקופת העומר חלה בין חג הפסח לל"ג בעומר. כיוון שצלחת האליפות תוענק במשחק הבית האחרון נגד מכבי נתניה ב-11.05, והליגה מסתיימת ב-25.05, לא נותרה לנו ברירה אלא לקיים את האירוע במועד שנקבע.

אנו קשובים ומכבדים את כל האוהדים שלנו, אך בסיטואציה שנוצרה, זה המועד היחידי שיכולנו לקיים את חגיגות האליפות.