החלוץ שכבש אמש שער בכורה בצהוב כבר חושב על היריבה הבאה: "ראינו מה הם עשו בעונה שעברה"

קרב המוחות לקראת סיבוב המוקדמות הבא החל עם שריקת הסיום באצטדיון בלומפילד להתמודדות מול האלופה ההונגרית. מאמן פ.צ. באזל מוראט יאקין שנכח במגרש סיפק כותרות שיצננו את הפערים בין המועדונים לפחות בכל הנוגע להישגים בזירה האירופית. מנגד, מאמן הצהובים פאולו סוזה העדיף שלא להתייחס יותר מידי למשחק בשבוע הבא ואמר: "אני חושב שאת באזל אין צורך להציג, אבל אני בטוח שגם הם לא כל כך שמחים לקבל את מכבי הנוכחית". סוזה העדיף להתייחס לקהל הרב שהגיע וביקש להודות בסיום: "אני מעריך מאד את הדרך בה האוהדים קיבלו אותי מהרגע הראשון ובמיוחד על האופן שבו הם תמכו בנו לאורך המשחק".

לסוזה הצטרף החלוץ טל בן חיים שכבש שער בכורה לעיני הקהל הביתי סיפר על התחושות: "נהניתי מאד, היה משחק טוב מאד של הקבוצה, במיוחד במחצית הראשונה. נתנו גול מהיר ובכך גמרנו את המשחק ואת ההתמודדות, לא כל יום מעפילים שלב במוקדמות ליגת האלופות ואנחנו שמחים מאד על זה. לגבי ההחמצה, זה חלק מלהיות חלוץ, אני אחמיץ עוד הרבה, אני מעדיף להתרכז בזה שעלינו שלב". לגבי היריבה בסיבוב הבא הוסיף החלוץ: "זאת יריבה קשה מאד, ראינו מה הם עשו בעונה שעברה באירופה ליג, אבל כמו שאנחנו רצינו להימנע מהם גם הם רצו להימנע מאיתנו. אנחנו קבוצה טובה מאד שלא נופלת מאף קבוצה ואני בטוח שיכינו אותנו מעולה כפי שהכינו אותנו לג'יורי. נבוא לשחק את המשחק שלנו כי אנחנו רוצים לעלות שלב".

http://www.youtube.com/watch?v=D85f527ke3Q

ערן זהבי שהיה מעורב בשער השני ואף נרשם באופ"א ככובש השער התייחס גם הוא להתמודדות: "לא חשבנו במהלך המשחק על באזל, חשבנו רק איך לבוא ולעשות משחק טוב קודם כל בשביל הקהל שלנו שלא ראה משחק בבלומפילד הרבה זמן. היתה תצוגת כדורגל יפה ומעכשיו אפשר להתחיל לחשוב על באזל, יהיה לנו יום חופש אחד ליהנות ואז נתחיל להתכונן ולנסות לעשות את המיטב". על השער של בן חיים הוסיף זהבי: "אני לא חושב שישב עליו כלום, זה רק משחק שני שלו במכבי תל אביב ואני חושב שהשער הזה באמת מסמן את האיכויות שלו. זה מה שמצפים ממנו, את התנועות לעומק, את המהירות שלו, וזה מוסיף לנו הרבה מאד למשחק ושכן ירבו כאלה".

לשאלה איך לדעתו התרשם מאמן באזל מוראט יאקין שישב ביציע ענה הקשר: "אני חושב שהוא ראה קבוצה טובה, קבוצה שרצה, קבוצה שעושה דברים טובים. אנחנו גם נצטרך להסתכל על האיכויות שלהם, לא ראינו אותם עדיין, אבל אין ספק שהם קבוצה בסדר גודל אירופי גדול מאד ואנחנו מבחינתינו ננסה לבוא ולהתאים את עצמינו אליהם".