בזמן שהמנהל הספורטיבי ואנשי הצוות המקצועי צפו בגמר היורו, הראש כבר חושב על ליגת העל. "מבטיח שנראה מכבי תחרותית".

עם סיומה של אליפות אירופה ולכבוד השקת האתר החדש התלוונו למנהלה הספורטיבי של מכבי תל אביב ג'ורדי קרוייף, לצפייה משותפת במשחק גמר היורו בין ספרד לאיטליה. העיניים בחנו אמנם כל תנועה של ה-"לה-רוחה" ואולי אפילו הלב היה עם דויד סילבה, צ'אבי הרננדס ופרננדו טורס, אבל הראש עבד שעות נוספות על העונה המתקרבת. "המנטליות שלי אומרת שאם אפשר לנצח היום למה לחכות למחר? זו צורת החשיבה ששחקנים מקצוענים צריכים לאמץ לעצמם".

http://www.youtube.com/watch?v=pC6UIXCLtQo&feature=youtu.be

קרוייף סיפר על הקבוצה שהוא רוצה לראות וגילה טפח מהציפיות שלו לקראת העונה הקרובה: "אנחנו מנסים להביא לכאן מנטליות אירופית נורמלית, של מועדון שתמיד יש עליו לחץ ויש לו הרבה אוהדים. צורת ההסתכלות שלי והשאיפות שלי היא שמכבי תהיה קבוצה של אנשים שעושים ולא של אנשים שמדברים. צריך לעשות ולדבר אחר כך או לתת לאחרים לדבר עלינו. אני יכול להבטיח לך שתראה מכבי תחרותית שתילחם בכל משחק ושהשחקנים יגרמו לאוהדים תחושה של גאווה. אפילו אם יקרה ונפסיד במשחק האוהדים יצאו בהרגשה שהשחקנים נתנו הכל על המגרש. זה המינימום שאפשר לבקש מהצוות ומשחקנים מקצוענים".

ולסיום לא יכולנו שלא לבקש גם כמה מילים על הנבחרת הספרדית: "יש לי חברים שמשחקים בנבחרת ספרד ולכן ברור שאני מעדיף שספרד תנצח. המשפחה שלי, ההורים שלי, אחותי והילדים שלי גרים בספרד לכן אני אוהד ותומך בספרד במאה אחוזים. יש להם דור נהדר, יש להם מנטליות של ווינרים, הם רעבים והם יודעים שהמדינה כולה במשבר ואלה רגעים שיכולים לשמח אנשים רבים. כמובן שיש להם כישרון אדיר. הכדורגל הספרדי כיום הוא ברמה אחת מעל כל אירופה ואולי מעל כל העולם וזו עובדה".