אחרי 0-3 בסיכום הכללי על סנטה קולומה הקשר מחכה למשימה הבאה: "נקווה להעלות את הרמה שלנו"

מכבי תל אביב שבה אמש מלרנקה לישראל לאחר ניצחון 0-2 והשלמת המשימה, עלייה לסיבוב השלישי של מוקדמות ליגת האלופות. היריבה של מכבי תיקבע היום בערב מבין מאריבור הסלובנית או ז'רינזסקי הבוסנית אך עוד לפני כן סיכם אוסקר גארסיה את הגומלין נגד סנטה קולומה: "זה קשה לשחק טוב בשלב כזה של העונה. אנחנו עובדים קשה באימונים אך לא קל לשחק נגד קבוצה שמעמידה 11 שחקנים מאחורי הכדור. מכבי שיחקה רק פעם אחת בליגת האלופות וזה יהיה הישג מצוין עבורנו להיות שם שוב אך אנחנו צריכים ללכת משחק אחרי משחק".

אוסקר גם הוסיף כמה מילים על המצב הביטחוני: "עכשיו זה יותר ארוך מאשר מה שהיה בקדנציה הקודמת שלי כאן אבל אנחנו צריכים להיות רגועים ונקווה שזה ייגמר כמה שיותר מהר". המאמן התייחס גם לאבל שנפל אתמול בכדורגל הישראלי: "אני רוצה להביע תנחומים עמוקים למשפחה של ניצן שירזי ז"ל".

גם הקפטן שרן ייני הודה כי לא היה קל לצהובים נגד האנדורים אך שידר אופטימיות להמשך: "אלו המשחקים הראשונים של העונה, אנחנו עוד צריכים להיכנס לכושר ובסוף זה יקרה ונבקיע יותר שערים. הקבוצה השנייה הייתה יותר עייפה אז אנחנו מרוצים כי הם הגיעו פחות לשער. את הדברים שלנו עשינו טוב עד הרגע האחרון אך לא הצלחנו בהרבה מסירות אחרונות, כולל אני. מעבר לכך כל קבוצה שמשחקת צפוף לא קל לשחק ככה, ראינו את זה גם במונדיאל".

https://www.youtube.com/watch?v=OEKGQioNSNs&list=UU-oWQqnf8B8a_TsmVi0mTUg

"בכל הקשור למטרות הבאות באירופה אני מצטער אם אני נותן שוב תשובה משעממת אך אנחנו מסמנים לעצמנו צעד אחד קדימה, רק את המשחק הקרוב". ייני גם הוסיף מספר מילים על לכתו בטרם עת של ניצן שירזי ז"ל: "הוא היה איש גדול מעבר לכך שהיה גם אחלה מאמן. כולנו עצובים".

ערן זהבי שכבש את השער הראשון של הצהובים מהנקודה פתח את דבריו בהתייחסות לפטירתו של ניצן שירזי ז"ל: "אנחנו משתתפים בצער המשפחה, ניצן היה איש גדול". בחזרה לכדורגל זהבי התייחס לקשיים שסנטה קולומה הציבה במהלך המשחק: "זה הלך לא קל. יצרנו הרבה מאוד מצבים ויכולנו להגיע לתוצאה גבוהה יותר אך זה בסדר, אלו המשחקים הראשונים של העונה. אנחנו עם הפנים לשבוע הבא כאשר יהיה משחק קשה יותר. ברגע שקבוצה באה לשחק כדורגל הרמה של המשחק יותר גבוהה ואני מקווה שגם אנחנו נעלה את הרמה שלנו".

הקשר דיבר גם על ההרגשה של משחק בית בקפריסין: "אין ספק שזה מחליש אותנו. זה בעצם לשחק כל הזמן בחוץ וזה לא קל אך יש דברים מעבר לכדורגל ואנחנו מקווים שזה ייגמר מהר ונחזור לשחק מול הקהל שלנו, זה יביא לנו אקסטרות".

תקציר המשחק: 

https://www.youtube.com/watch?v=SKpoiZCUS2Y