אחרי שערך את טבילת האש שלו עם מכבי בהפסד 4:0 לצ'לסי במחזור הראשון של ליגת האלופות, המגן עומרי בן הרוש, ינסה היום לשוב למסלול הניצחונות בליגת WINNER כשהצהובים יארחו את הפועל רעננה במסגרת המחזור הרביעי.

"המעבר חד מאוד", מסביר בן הרוש רגע לפני המשחק. "לא קל להגיע ממשחק במפעל שנחשב לאחד מהיוקרתיים בעולם חזרה לליגה שלנו. אבל כמו שאומרת הקלישאה, צריך לעשות את המעבר ולהראות בגרות ולהגיע כמה שיותר מוכנים לרעננה. אנחנו תמיד AQ7A8029חוזרים לליגה וזה בעצם השיגרה שלנו. וזה גם מה שהביא אותנו למקום שאנחנו נמצאים בו היום".

על ההשפעה של ההפסד לצ'לסי:

"אני לא חושב שהתוצאה בצ'לסי השפיעה עלינו. צריכים להסתכל לכל משחק לגופו והצוות והשחקנים עושים הכל כדי להגיע הכי דרוכים למשחק".

על היריבה מרעננה:

"זה לא משחקים קלים רעננה קבוצה טובה שעומדת טוב על המגרש והראתה את זה גם במשחק האחרון שלה מול באר שבע למרות שהפסידה. אנחנו נצטרך להיות מוכנים גם ברמה המקצועית כמו שמכינים אותנו למשחק שהפעם אנחנו נשלוט בקצב שלו".

על השינוי בסגנון המשחק בין רביעי למה שצפוי הערב:

"בליגה אנחנו יותר שולטים ויותר עם הכדור ככה שאנחנו יכולים יותר לבוא לידי ביטוי אנחנו חייבים לעשות את הניתוק הזה ולהגיע מוכנים. מן הסתם מדובר במשחקים שונים מאוד גם מבחינת סגנון המשחק וזה חלק מהעבודה שלנו לדעת לעשות את המעבר הזה לא רק ברמה המנטלית אלא גם ברמה המקצועית. זה מבחן שיש לכל קבוצה ישראלית שמעפילה למפעלים האירופים".