מכבי תל אביב שבה אמש (ה') מאנגליה לאחר ששיחקה את משחקה הראשון בשלב הבתים של ליגת האלופות, בו הפסידה לאלופת אנגליה צ'לסי. הקבוצה נחתה אמש וכבר הבוקר החלה בהכנות לקראת המשחק במחזור הרביעי של ליגת Winner מול הפועל רעננה בבלומפילד. דור פרץ שנכנס אמש כמחליף, סיפר על החוויה שלו מהמשחק בלונדון, היחסים עם יוקאנוביץ' וגם על המעבר בין אירופה לליגה:

"נכון להיום, זו החוויה הכדי גדולה שלי כשחקן כדורגל. זו תחושה מדהימה לעלות לשחק באיצטדיון המדהים הזה מול קבוצה כל כך גדולה. הייתה הרבה התרגשות ושמחה. נהנו למרות התוצאה, וזו חוויה שלמדנו ממנה. יש משהו באוויר של סטמפורד ברידג' שנותן אווירה מויחדת".

על התפקידי החדש שמילא מול צ'לסי והיחסים עם המאמן:

"את התפקיד של המגן הימני אני לא כל כך מכיר, עשיתי אותו על הצד הטוב ביותר שיכולתי. אני רואה בכך הבעת אמון של המאמן בי ואני מאוד שמח על כך. יש לי קשר דומה עם יוקאנוביץ' כמו לשאר השחקנים, אני מרוצה לקבל את האמון ואני מרגיש שאני מוערך על ידיו".

על המעבר מאירופה חזרה לזירה המקומית

"יש המון כבוד לצ'לסי, אבל המשחק נגמר כבר אתמול. היום יש אימון והראש שלנו כבר ביום ראשון במשחק מול רעננה. ככה זה היה גם במשחק הקודם כשהעפלנו, אתה שמח בסיום ונהנה  מהרגע, אך למחרת אתה מתרושש ומתכונן לליגה במלוא החשיבות והרצינות. זה חשוב מאוד ליצור רצף חדש של ניצחונות".