מכבי תל אביב רשמה אמש (ש') את הניצחון הגדול ביותר שלה בליגה עד כה כאשר ניצחה 0:5 את הפועל עכו במשחק נהדר בבלומפילד. בסיום המשחק, דיברו גילי ורמוט והקפטן ערן זהבי על התחושות שלהם לאחר הניצחון הגדול והמשך הדרך במפעלים השונים.

"באנו מוכנים אתמול. הגול המוקדם עזר לנו מאוד. ידענו איך לבטל אותם ומדקה 60 המשחק השתחרר לגמרי", סיכם ורמוט. "אנחנו מסמנים 'וי' על המשחק וממשיכים הלאה. יצאתי כשהיה 0:1 ומאוד צפוף. לפעמים דווקא המחליפים הם אלה שנהנים יותר. העיקר שעשינו את העבודה כקבוצה".

על תפוקת השערים העונה  אמר:

"אני מחכה לגול הראשון. אני צריך להביא מספרים של גולים ובישולים, אני בדרך הנכונה. זו תקופה חיובית שהדברים מתחברים לי כמו שחשבתי. הרגשת שאני נכנס לכושר טוב כבר כששיחקתי כמחליף ואני מצפה שהיכולת תלך ותשתפר".

זהבי: "כשהתוצאה מראה 0:5 עשינו את שלנו"

ערן זהבי שכבש אמש (ש') צמד בניצחונה של מכבי והעלה את מאזנו לחמישה שערי ליגה, סיפר על החזרה לכבוש שערים, ההבדלים בין האלופות לליגה והשיתוף פעולה עם יצחקי:

"בא לי לכבוש כל הזמן. יש משחקים שזה קורה ויש כאלו שלא. בסך הכל אני מרגיש טוב, גם כשלא כבשתי הרגשתי טוב. היום הבקעתי למרות ששיחקתי פחות טוב לדעתי. אני פחות מתעסק בזה. לא נכנסתי ללחץ מזה שלא כבשתי, אני רוצה לשחק טוב ולעזור לקבוצה, דבר שגם יבוא לידי ביטוי בנתונים שלי".nirkeidar-42

על התפתחות המשחק אמש

"שלטנו במשחק הערב בצורה אבסולוטית, הגענו למצבים שלנו וברור שכשיש עשרה שחקנים מאחורי הכדור להבקיע. כשהתוצאה מראה 0:5, עשינו את העבודה שלנו".

על ההבדלים בין הליגה לליגת האלופות

"בצ'מפיונס זה רמה אחרת. בליגה אנחנו שולטים ופייבוריטים. אני חושב שגם באלופות היו לנו את ההזדמנויות שלנו להבקיע, אם נשחק עם יותר אומץ וביטחון ופחות כבוד ליריבה אני מאמין שנכבוש. שילמנו את שכר הלימוד של לא להיות ברמות האלו כמה שנים".

על שיתוף הפעולה עם ברק יצחקי

"אני שמח מאוד בשביל ברק שכבש ובישל ובכלל היה לו משחק מצוין. הוא שחקן חשוב לקבוצה שלנו, שחקן שיודע להבקיע ולעשות דברים בלתי צפויים וצריך שחקן כזה על המגרש. אני יכול להגיד שאני מאוד שמח בשבילו ומאוד שמח לשתף איתו פעולה".