השחקן הצעיר ביותר בסגל הצהובים, דור פרץ, מתכונן למפגש הראשון שלו מול הפועל כפר סבא, שיהיה גם המפגש הראשון של הצהובים מול היריבה מהשרון מזה 7 שנים בהן שיחקה כפר סבא בליגה הלאומית.  הצהובים מגיעים למשחק כשהם מוליכים את הטבלה במקום הראשון ויירצו לנעול את הסיבוב הראשון כשהם שומרים על המעמד המוביל.

"אני לא זוכר את המשחק האחרון בין שתי הקבוצות", אמר פרץ שהיה באותן השנים בין 13. "היום אנחנו מתכוננים למשחק הזה כמו שאנחנו מתכוננים לכל משחק. עבדנו על העמידה הטקטית ושיטת המשחק ואנחנו למדנו את כל מה שאנחנו צריכים לדעת עליהם ככה שאנחנו צריכים להיות מוכנים".

על כך שהמשחק צפוי להיות דומה לזה שהיה מול בני יהודה:

"המשחק הזה אכן עשוי להיות דומה בסגנון שלו לזה ששיחקנו מול בני יהודה, אבל אנחנו מתרגלים כל מיני סגנונות כדי להגיע מוכנים לכל תרחיש. אנחנו מאורגנים ומפוקסים לקראת המשימה במטרה לסיים אותה עם ידנו על העליונה".

המשחק ינעל את הסיבוב הראשון:

"זה מאוד חשוב לנו לנצח את המשחק הזה ולסיים את הסיבוב הראשון במקום הראשון. אבל זה חשוב לנו כמו כל משחק. הכי חשוב בשבילנו הוא לנצח כל משחק".

על השחקנים המושאלים ממכבי לכפר סבא, לנרי קהינדה ומאוויס צ'יבוטה, אמר פרץ שמכיר היטב:

"מדובר בשני שחקנים מצויינים עם טכניקה טובה מאוד עם הכדור ופיזית מדובר בשחקנים מאוד חזקים. אין ספק שמדובר בחיזוק משמעותי עבור כפר סבא במשחק הזה".