מחצית ראשונה332A6776-2

הצהובים פתחו בסערה את המשחק עם שתי הזדמנויות גדולות של נוסא איגיבור שחזר ל-11 הפותחים. הקשר הוביל שתי התקפות נגד כשבשני המקרים, הבעיטה של הניגרי עלתה גבוה מעל השער. בדקה ה-6 של המשחק, מכבי קיבלה בשורה מ'טרנר' כשפיראס מוגרבי העלה את סכנין ליתרון 0:1. אך בזמן שבבלומפילד התוצאה נותרה ללא שערים, בטרנר ב"ש איזנה את התוצאה ל-1:1.

איצטדיון בלומפילד כולו חיכה לדקה ה-28. גל אלברמן התנהל עם הכדור והכניס כדור אדיר לערן זהבי. הקפטן בהזדמנות הראשונה שלו מול לויטה לא התבלבל, בעט חזק והבקיע את שערו ה-33 העונה שמעלה את מכבי ל-0:1, וזמנית לאור התוצאה בטרנר, גם למקום הראשון.332A6771-2

בדקה ה-40 מכבי קיבלה בשורות רעות מטרנר כשבאר שבע עלתה ליתרון 1:2. עם הבשורה הזו, ירדו שחקני שתי הקבוצות לחדרי ההלבשה כאשר התוצאה היא 0:1.

מחצית שנייה

פיטר בוס ורוני לוי ביצעו חילוף כל אחד כשהצהובים הכניסו למערכה את האריס מדוניאנין במקומו של נוסא איגיבור ואצל הירוקים היה זה איסמעיל ריאן שנכנס במקומו של אייל משומר. אם המחצית הראשונה הייתה בשליטה של מכבי עם שער אחד, המחצית השנייה הייתה קונצרט בצהוב. כבר בדקה ה-49 מכבי הכפילה את היתרון לאחר שכדור רוחב של בן חיים מצא את זהבי שנתפס ברחבה והוכשל. ברגר שרק לנקודה הלבנה, זהבי ניגש לבעוט ודייק. 0:2 למכבי. בדקה ה-56 בן חיים רשם את עצמו גם הוא ברשימת הכובשים. החלוץ קיבל את הכדור באגף שמאל, תעתע בשני מגנים וסיבב כדור אדיר לרשת של לויטה. 0:3 למכבי.332A7068

החגיגה נמשכה גם בדקה ה-60 כשערן זהבי השלים שלושער לאחר בישול ענק של טל בן חיים. 0:4 למכבי. כל החצי השני היה במעמד צד אחד בלבד. בדקה ה-63 האריס מדוניאנין הרים קרן מדויקת לראשו של קרלוס גרסיה שזינק מעל כולם ונעץ את הכדור ברשת. גול ענק של קרלוס, הבישול של האריס לא פחות יפה. 0:5 למכבי. החגיגה בצהוב נמשכה ללא הפסקה כשהפעם הגיע תורו של האריס מדוניאנין לרשום עצמו בלוח הכובשים. מהלך קבוצתי מהמם של הצהובים הסתיים אצל ערן זהבי שיכל לבעוט ולהגדיל 332A7129את מאזנו, אך בחר לפרגן להאריס בכדור נוח שהבוסני כיוון היישר לרשת. 0:6 למכבי.

בדקה ה-73 בוס העמיד את הקהל לסטנדינג אוביישן כשהוציא את ערן זהבי, שרשם צמד בערב המופלא הזה מבלומפילד והעמיד את שיא כיבוש השערים על 35 שערים. פשוט מדהים.  גם טל בן חיים קיבל כבוד מהקהל כשהוחלף על ידי עדן בן בסט. בדיוק באותו הזמן התבשרנו על שער שלישי של הפועל באר שבע בטרנר.

בסיום, מכבי נפרדת מבלומלפילד עם תצוגה מרהיבה שכמוהה לא ראו הרבה זמן באיצטדיון היפואי. האליפות אמנם הלכה לב"ש, אך הטעם המתוק מהמשחק הזה לא ניתן למחיקה.