מכבי ׳שחר׳ פגשה את הפועל כפ״ס במסגרת המחזור ה-18 של ליגת העל לנוער. הצהובים הגיעו אל המפגש מהמקום ה-1 כשמנגד היריבה הגיעה למפגש מהמקום ה-15 בטבלה. מאמן הקבוצה, פטר ואן דן ברג, ביצע מספר שינויים בהרכב הקבוצה מהמחזור הקודם. רועי עמדי פתח בין הקורות, אריאל בלסון בעמדת הבלם ויקיר זילברמן בחוד.

ההרכב המלא: רועי עמדי, עילאי תומר, אריאל בלסון, שון עדרי, רוי רביבו, רוי נאוי, בר לין (עמית צור, 58׳), אנר אשומדני, אוסקר גלוך, מוחמד אבו עיאש (אוראל באייה, 72׳) ויקיר זילברמן (קרלוס ריברה, 58׳).

מחצית ראשונה
עשר הדקות הראשונות של המשחק לא הניבו מצבים משתי הקבוצות. בדקה ה-12 הצהובים איימו לראשונה על השער. בר לין קיבל את הכדור בצד ימין, הוא חתך למרכז ושחרר בעיטה שטוחה ברגל שמאל אך הכדור הוסט על ידין המגן לקרן.

בדקה ה-21 זה כמעט נכנס עבור מכבי. רוי רביבו קיבל את הכדור באגף השמאלי, הוא שלח קדימה את מוחמד אבו עיאש שנתן כדור רוחב נהדר למרכז הרחבה, רוי נאוי בעט למסגרת אך הכדור פגע בשחקן הגנה ויצא לקרן.

בדקה ה-36 הגיע המצב הראשון של כפר סבא. אביתר מזרחי ניסה לבעוט מסף הרחבה כדור מסובב אל הפינה הרחוקה, שון עדרי עמד קרוב אליו לבלום את הכדור.

מחצית שניה
המחצית השניה נפתחה בצורה שקולה יחסית. בדקה ה-54 כפר סבא איימה על השער. אופק ראובן קיבל את הכדור בצד ימין, הוא הצליח לחדור לרחבה ולבעוט, הכדור הלך מעט מעל המשקוף.

בדקה ה-61 אוסקר גלוך איים מחוץ לרחבה, הבעיטה שלו הלכה אל הפינה אך רועי סהר הצליח להדוף את הכדור ולמנוע שער בטוח.

בדקה ה-70 מכבי הגיעה להזדמנות הטובה היותר במשחק. כדור קרן ארוך הגיע אל אנר אושמנדי שהטעה את המגן ובעט אל הפינה הרחוקה, הכדור עבר את השוער אך אביתר מזרחי הצליח להרחק מקו השער.

בדקה ה-82 עמית צור, שנכנס כמחליף, השאיר לאנר אושמנדי על סך הרחבה, הקשר בעט אל השער אך הכדור הלך מעט מעל המשקוף. שתי דקות לאחר אוראל באייה בעט מהצד השמאלי ושוער כפ״ס הצליח להדוף לקרן.

בדקה ה-85 קשר כפר סבא, רוי בקר, בעט מחוץ לרחבה, רועי עמדי היה במקום להדוף לקרן.

בדקה ה-88 כדור קרן של גלוך הגיע אל ראשו של שון עדרי שנגח אל המסגרת אך סהר קלט את הכדור. בסיום המשחק התוצאה נשארה 0:0.