מועדון הכדורגל מכבי תל אביב הגיע לסיכום עם צ'וקארצ'קי הסרבית על העברתו של ג'ורג'ה יובאנוביץ', שעבר בהצלחה בדיקות רפואיות במועדון וחתם על חוזה עד תום עונת 2023/24 עם אופציית הארכה בשתי עונות נוספות.

צפו: סרטון ההצגה של החלוץ החדש שלנו

יובאנוביץ' אמר לאתר הרשמי לאחר החתימה: "אני מאושר להצטרף למועדון כה גדול ומפורסם עם היסטוריה עשירה כמו מכבי. כשחקן עם המון תשוקה אני יכול להבטיח כי אתן 100% בכל יום, גם באימונים וגם על המגרש, בכדי להילחם עבור כולם במכבי ובעיקר עבור האוהדים".   

מנהל מחלקת הכדורגל, ברק יצחקי, אמר לאתר הרשמי: "ג'ורג'ה הוא חלוץ מבטיח שלמרות גילו הצעיר צבר ניסיון רב במדינתו ובחו"ל. הוא מוכר מאוד בסרביה ונחשב כאחד החלוצים המוכשרים ששנותיו הטובות עדיין נמצאות לפניו. אני שמח כי ג'ורג'ה בחר להצטרף למכבי תל אביב ומאחלים לו בהצלחה. ברצוני לנצל הזדמנות זאת על מנת להודות למיץ' גולדהאר שהראה שוב את המחויבות שלו כלפי חיזוק המועדון ועל העזרה שלו לאורך כל התהליך, שבסופו ההחתמה המשמעותית הזו הפכה לעובדה קיימת".

יובאנוביץ' (187 ס"מ), כבש העונה במדי צ'וקאריצ'קי 12 שערים ב-19 הופעות בכל המסגרות ובעונה שעברה כבש 9 שערים ב-17 משחקים מאז חזר לסרביה מקאדיס הספרדית באוקטובר 2020.

החלוץ בן ה-22 ייצג את הנבחרות הצעירות של סרביה במסגרתן כבש 10 שערים ב-38 הופעות בין לאומיות. את קריירת המשחק שלו, החל יובאנוביץ' במחלקת הנוער של העיר בה נולד, לפוסאביץ', לפני שעבר לפרטיזן בלגרד בה ערך את הופעת הבכורה שלו בבוגרים תשעה ימים לאחר יום הולדתו ה-17.

בעונתו הראשונה בבוגרים (2016/17) יובאנוביץ' היה שותף לזכייה של פרטיזן בדאבל כשבעונה לאחר מכן (2017/18) כבש 4 שערים ב-19 הופעות בדרך לזכייה בגביע.

לוקרן הבלגית רכשה את יובאנוביץ' בקיץ 2018 ובשורותיה ערך 10 הופעות וכבש שער אחד כשבינואר 2019 עבר לקאדיס הספרדית ועד תום העונה שותף ב-6 משחקים. החלוץ הסרבי הושאל בעונת 2019/20 לקארטחנה בה כבש 5 שערים ב-18 משחקים לפני שחזר לסרביה וחתם ב-צ'וקאריצ'קי.