קבוצות הבנות זכו בתואר הקבוצה המצטיינת של החודש באקדמיית הנוער בחסות פיצה פרגו. המנהל המקצועי של אקדמיית הנוער, קלאודיו בראגה, ומנהל מחלקת הנוער, גיא צוקרמן, בחרו את שלושת הקבוצות של הבנות במחלקה לקבוצות המצטיינות של החודש וביום ראשון האחרון כולן חגגו את הזכייה יחדיו בארוחה מגבשת מתנת פיצה פרגו.

אקדמיית הבנות פועלת בשנתונים השונים: קבוצת נערות, ילדות וטרומיות. הפרוייקט מנוהל על פי הפילוסופיה של מחלקת הנוער. את הפרוייקט מוביל צוות מקצועי של מאמנים ומאמנות במטרה להכשיר את דור השחקניות הצעירות בתנאים הטובים ביותר.

שנתוני הקבוצות:
נערות: 2007-2003
ילדות: 2010-2008
טרומיות: 2013-2011

לאחר שבעונות הקודמות התקיים הפרוייקט של בחירת הקבוצה המצטיינת של החודש בשיתוף עם פיצה פרגו, אקדמיית הנוער ממשיכה את הפעילות גם העונה. מדי חודש בראגה וצוקרמן יבחרו יחדיו את הקבוצה המצטיינת של החודש. הפרמטרים לבחירה לאו דווקא ייקבעו על פי תוצאות הקבוצה, אלא על התנהגותם והישיגיהם מחוץ לכר הדשא.

כך גם סיפר לנו מנהל המחלקה, גיא צוקרמן: ״אנחנו הגענו להחלטה שפעם בחודש תיבחר קבוצה לא רק בזכות התוצאות על המגרש, אלא גם בזכות ההתנהגות והעברת האימונים באופן חיובי. אלה יהיו הפרמטרים והמדדים שאנחנו נבחר את הקבוצות, אם זה משלוחת הדרום בקריית שלום או שלוחת הצפון באוניברסיטה.

השיתוף פעולה עם פיצה פרגו הוא מאוד מבורך מבחינתנו. אנחנו מאוד שמחים שפרגו יכולים לפנק את הילדים ולתת להם הרגשה טובה. זה תורם לגיבוש ומראה נכונות טובה משני הצדדים״.