הדרבי תל אביבי האחרון של העונה מגיע ואיתו גם המחזור האחרון שלעונת 2021/22. מכבי תתארח (שבת, 20:30) בבלומפילד לקרב היוקרתי על העיר. רגע לפני, עשינו לכם סדר בכל מה שצריך לדעת לקראת ההגעה לאיצטדיון.

מגיעים מוקדם ולא מפספסים את שריקת הפתיחה!

שבת בערב מרגיש לכם רגוע – "אין פקקים. נגיע בזמן", בטח משפט שרץ לחלקכם בראש. אז תמחקו אותו בבקשה. צפויים עומסים גדולים בדרך לאצטדיון לכן תכננו הגעה מוקדמת לאצטדיון והימנעו מעומסים בכבישים ותורים ארוכים בכניסות ליציעים.

נותרו כרטיסים אחרונים  בהחלט  לרכישה לחצו כאן

כולם מגיעים בצהוב!

המשחק הקרוב חשוב כמובן לכולנו וכמיטב המסורת עשרות אלפי אוהדים ימלאו את יציעי בלומפילד. רגע לפני, יש לנו בקשה קטנה: כולם מגיעים בצהוב! 

בין אם זו חולצת משחק, טי שירט או קפוצ'ון – תדאגו שהם יהיו בצבע צהוב. זו ההזדמנות שלנו ליצור אווירה מחשמלת, מראה יוצא דופן ביציעים ולדחוף את הקבוצה לעבר הניצחון. 

 

אנו מזכירים לכם! נגד הקבוצה עומדים על תנאי עונשי סגירת יציעים 10-11 ומשחקים ללא קהל. בואו נימנע מזריקת חפצים והתנהגות בלתי הולמת שעלולה לגרור עונשים כבדים בפתיחת העונה הבאה, קנסות כבדים והרחקות מהיציעים.

גם החנות הרשמית בבלומפילד מחכה לכם

250 מטר רבועים של כל הפריטים – מחולצות ועד כריות – יחכו לכם בחנות הרשמית של מכבי באצטדיון בלומפילד (בין שערים 13 ל-11). ולקראת המשחק האחרון של העונה יחכה לכם מבצע שאסור לפספס: חולצות משחק למבוגר ב-149 ש"ח בלבד ולילד 129 ש"ח.

החנות תעמוד לרשותכם החל מהשעה 14:00 בצהריים. מחכים לכם שם!

הקו הצהוב – מספר הוואטסאפ של מכבי – 0506144555

שירות למענכם האוהדים: בכל משחק של מכבי, החל מ-3 שעות לפני השריקה, נציגינו יהיה זמינים עבורכם ויענו על כל שאלה בנוגע למנויים, כרטיסים או כל עניין אחר הנוגע להגעה לאיצטדיון במספר הבא – 0506144555. כל מה שאתם צריכים הוא להכניס אותנו לרשימת אנשי הקשר שלכם ואנחנו כבר נהיה שם בשבילכם. יאללה מכבי!