מכבי תל אביב גברה הערב (שלישי) 0:3 על לוקומוטיבה זאגרב הקרואטית במשחק האימון האחרון במחנה האימונים במירלו. הצהובים ניצחון הודות לשערים של ג'ורג'ה יובאנוביץ', אנריק סבוריט וסטיפה פריצה ובסיום סיכם המאמן ולדימיר איביץ' את המחנה. הסרבי התייחס בין השאר לעבודה עם שחקניו בתקופת ההכנה ולמשימות הבאות שמצפות לצהובים.

עוד באתר: 

צפו בתקציר: ה-0:3 על זאגרב במשחק ההכנה

תחילה סיפר איביץ' על מה שעבר על הקבוצה מאז פתיחת האימונים: "בכל פעם כשאתה מתחיל את טרום העונה אתה מנסה קודם להבין את איכות השחקנים, מה השיטה הטובה ביותר לקבוצה ולעבוד עליה. כמובן שצריך לעבוד גם על הפיזיות, לפעמים אחרי הרבה אימונים ועבודה הרגליים של השחקנים "כבדות", אנחנו מנסים לעשות את הטוב ביותר שלנו והם עובדים קשה. התחלנו כחודש לפני המשחק האירופי הראשון שלנו ואנחנו צריכים להגן על חלק מהשחקנים בחלק הזה של העונה, כל הדברים האלה נמצאים בראש שלנו כדי להכין אותם למשחקים הראשונים".

צפו באיביץ' מסכם את מחנה האימונים:

לאחר מכן אמר איביץ': "למאמן טוב יותר אם הוא מכיר את המנטליות של הקבוצה, שחקנים בקבוצה, מבנה המועדון והמטרות אבל ברור שאני לא חושב על העבר אלא על עכשיו, על מחר ועל העתיד. יש לנו הרבה עבודה, אנחנו צריכים להשתפר בכל החלקים של המשחק. מחר יש לנו אימון אחרון פה, לאחר מכן אנחנו צריכים לחזור ולהכין את עצמנו למשחק הרשמי הראשון נגד נתניה. יהיה לנו זמן להתכונן לזה ולאחר מכן מחכה לנו אירופה. יש הרבה דברים לעשות עד שני משחקים האלה".