קרן מועדון הכדורגל מכבי ת"א (ע"ר) ממשיכה לייצר כל העת עשייה למען הקהילה בימי המלחמה והיום (חמישי) אירגנה אירוע מיוחד, במסגרתו התארחו באצטדיון בלומפילד משפחות מהדרום.

 

עשרות הורים וילדים משדרות ונתיב העשרה הגיעו לאיצטדיונה הביתי של מכבי ונהנו מחווייה יוצאת דופן במהלכה נחשפו אל מאחורי הקלעים של בלומפילד. בין השאר נהנו מסיור מקיף באיצטדיון, שכלל ביקור בחדר ההלבשה של מכבי, בחדר מסיבת העיתונאים, עלייה למתחם כר הדשא ועוד.

בנוסף המשפחות נפגשו עם שחקני מכבי גבי קניקובסקי, רועי משפתי ודור פרץ שהצטלמו איתם, חילקו חתימות וגם העניקו מתנות ממוצרי המועדון. כמובן שגם השותפה העסקית שלנו 'פיצה פרגו' התגייסה לטובת האירוע ודאגה לפנק את הנוכחים בארוחת צהריים. 

משפתי סיפר על הפעילות בימי המלחמה: "לצערי בימים האחרונים הלכנו לנחם המון משפחות של אוהדים שנרצחו במתקפה הזו. אנחנו עושים כמה שאנחנו יכולים כדי לחזק את האוהדים שלנו והמשפחות. אני מקווה מאוד שבעזרת השם נחזור לשגרה במהרה ושכולנו נהיה חזקים".

על המפגש בבלומפילד הוסיף השוער: "הגיעו אלינו ילדים מדהימים מהעוטף, אנחנו מחזקים אותם, משתדלים לתת להם חיבוק חם, שומעים מהם סיפורים וכואבים איתם את המצב. אני מקווה שאנחנו מחזקים אותם ועושים להם קצת טוב על הלב". לאחר מכן התייחס גם לפעילות הקבוצה בתקופה האחרונה ואמר: "זה לא פשוט, אנחנו משתדלים לעשות אימונים כמה שיותר טובים בצל האזעקות ולהתכונן כמה שיותר טוב למשחק הקרוב-9/11. אחרי האימונים אנחנו בדרך כלל נוסעים לצערי לשבעות, להלוויות, חיזוקים לילדי העוטף וכמו שאמרתי אני מקווה שבמהרה נחזור לשגרה ושבעזרת השם כל החטופים יחזרו הביתה".

אחד הילדים שלקחו חלק בפעילות היה נהוראי משדרות שאמר: "תודה שאירגנתם לנו את הסיור באיצטדיון, זה ממש עשה לי ההיפך מהמצב הרע שיש כאן עכשיו. התקופה הזאת לא קלה בכלל". לאחר מכן שיתף בחוויות הקשות שעברו עליו ועל משפחתו מאז תחילת המלחמה וכיצד התמודדו עם התפתחות האירועים באיזור.

זו ההזדמנות להזכיר כי גם במהלך השבוע האחרון קרן מכבי יזמה פעילויות רבות למען תושבי הדרום במסגרתן נפגשו דניאל טננבאום ודור פרץ עם ילדים שפונו מאיזור העוטף. בנוסף, גם נציגי מחלקת הנוער המשיכו בעשייה הקהילתית עם העברת אימונים קבוצתיים לילדי הדרום במספר מוקדים ברחבי הארץ.