מכבי תל אביב תמשיך בשבת הקרובה (20:30) את הפלייאוף העליון כשתארח את הפועל באר שבע במסגרת המחזור ה-34 של ליגת ONE ZERO. אם אתם מאלה שיעשו את הדרך לאיצטדיון בלומפילד כדי לדחוף את מכבי מהיציע הנה כל מה שאתם צריכים לדעת לפני. 

מומלץ מאוד להקדים את הגעתכם לאיצטדיון. כמות האוהדים עלולה ליצור עומסים בדרך לבלומפילד ובסביבתו, כך שחשוב שתתכננו הגעה מוקדמת וכך תבטיחו שתימנעו מעיכובים בשל פקקים בכבישים ותורים בכניסות ליציעים.

אנחנו מזכירים שלכל אחד מאיתנו יש אחריות על מעשיו ובכוחו לסייע להצלחה של מכבי. התנהגות בלתי הולמת ביציעים, גזענות, או שימוש באמל"ח ופירטוכניקה עלולים להוביל לקנסות כבדים, הורדת נקודות והרחקה מהמגרשים. כמו כן, פריצה לדשא נחשבת עבירה פלילית ועלולה להוביל לעונש כבד של הפחתת 10 נקודות ממאזנה של מכבי. בואו ננצח על הדשא, ונימנע מהפסד ביציע. 

שאלת הפרס לחברי FOREVER

חברי FOREVER, קבלו עוד סיבה להקדים את הגעתכם וכניסתכם לאצטדיון. לפני המשחק יוקרן על המסכים באצטדיון שאלת הפרס שתקנה לאחד מכם פרס שווה במיוחד. תהיו מוכנים עם הפלאפון שלא תפספסו את ההזדמנות לזכות!

מבצע יום משחק לוהט

250 מטר רבועים של כל הפריטים הכי מכביסטים שיש יחכו לכם בחנות הרשמית של מכבי באצטדיון בלומפילד (בין שערים 13 ל-11). 

בנוסף, סידרנו לכם מבצע שווה במיוחד במסגרתו תוכלו להנות ממבצע יום משחק שווה במיוחד ( בחנות בבלומפילד ובחנות האונליין) של 1+1 על כל קולקציית האימון והייצוג הרשמיות של מכבי! 

הקו הצהוב: מספר הוואטסאפ של מכבי – 0506144555

שירות למענכם האוהדים: בכל משחק של מכבי, החל מ-3 שעות לפני השריקה, נציגינו יהיה זמינים עבורכם ויענו על כל שאלה בנוגע למנויים, כרטיסים או כל עניין אחר הנוגע להגעה לאיצטדיון במספר הבא – 0506144555. כל מה שאתם צריכים הוא להכניס אותנו לרשימת אנשי הקשר שלכם ואנחנו כבר נהיה שם בשבילכם. יאללה מכבי!