בשנת 2003 ניתן האור הירוק על ידי ממשלת  ישראל להקמת אצטדיון חדש בעיר נתניה. לאחר לא מעט שנים של בנייה וביורוקרטיה, בשנת 2012 נחנך באופן סופי אצטדיון נתניה. 13,610 מושבים שנפרשים על פני שני יציעים, זוהי תכולתו של האצטדיון החדיש אשר משתרע על פני 60 דונם בשרון.

 

האצטדיון תוכנן בהתאם לתקנים החדשים לתכנון אצטדיוני כדורגל, וניצב בשורה הראשונה של מתקני הספורט שהוקמו במדינת ישראל, ואף עומד בתקנים הגבוהים ביותר של Uefa. כדי להעניק חווית הצפייה אולטימטיבית לקהל, ניתן דגש בתכנון היציעים על כך שמכל נקודה ניתן יהיה לראות את המשחק בצורה הטובה ביותר.

האצטדיון מספק לקהל חוויית צפייה מקסימאלית במטרה ליישם קרבה מירבית של הקהל לזירת המשחק. בנוסף, הקהל יכול ליהנות ממסך ענק בגודל של 80 מטר מרובע אשר מקרין סרטונים, תוצאות והודעות לאוהדים.

אחד האלמנטים הבולטים באיצטדיון הוא "הגג המרחף". בצורת הבנייה החדישה, הגג של האיצטדיון נתמך על ידי שני עמודים בלבד ויוצר תחושה בקרב הנמצאים כאילו הוא מרחף מעל הצופים. כל מי שעובר ליד האיצטדיון לא יכול שלא לשים לב ל'יהלום', אשר מעוטר במערכת תאורה הגדולה ביותר בארץ שכוללת קרוב ל-500 נורות LED ממוחשבות בגוונים משתנים. למרות כמות הנורות הגדולה, צריכת החשמל של הינה מזערית בזכות נורות ה-LED.

האצטדיון החדש קיים פחות מעשור, אך כבר הספיק לארח משחקים רבים בליגת Winner, וגם בטורניר יורו U-21 שנערך בארץ.