טבילת האש הראשונה לעונת 2011/12 הסתיימה בניצחון 1-3 על חזאר לנקאראן משערים של  קונאטה(22), עטר(39), וישראלביץ'(43)

מכבי תל אביב פתחה הערב את עונת הכדורגל 2011/12 לעיני 8352 צופים עם המשחק הרשמי הראשון במסגרת הליגה האירופית נגד חאזאר לנקאראן. הצהובים הציגו מחצית ראשונה חלומית שהסתיימה עם שלושה שערים ברשת של האורחת מאזרבייג'אן. חלוץ הרכש הצעיר מסנגל, מוסא קונאטה, כבש בבכורה את השער הראשון בדקה ה-22 ובישל לאלירן עטר את השני אחרי מבצע קבוצתי יוצא דופן בדקה ה-39. שתי דקות לפני תוספת הזמן גיז'רמו ישראלביץ' כבש את השלישי, אך שער של האורחים בתוך תוספת הזמן של המחצית הראשונה העיב מעט על השמחה.

מאמן הקבוצה, מוטי איוניר, אמר בסיום: "אני יוצא קצת בהרגשה של פספוס, גם השער המיותר שספגנו, שאנחנו לא צריכים לספוג כזה שער, בטח לא חצי דקה לפני הירידה למחצית וגם עוד לפחות שלושה ארבעה מצבים טובים להבקיע יותר שערים ולעשות את החיים הרבה יותר קלים לקראת המשחק הבא". המשחק נפתח, מכבי תל אביב לוחצת על שער היריבה, מחזיקה יותר בכדור אבל עוד לא יוצרת מצב ממשי. דקה 14: רפי דהן חוטף כדור במרכז המגרש, מעביר כדור למוסא קונאטה שבועט כדור חזק ליד הקורה הימנית של השוער. דקה 18: מתפרצת יפה של מכבי תל אביב מסתיימת בהגבהה של ישראלביץ', השוער האזרי מפספס את הכדור אבל מוסא קונאטה לא מגיע עם הראש. דקה 22: שער!! רפי דהן חוטף כדור, ישראלביץ' מקפיץ אותו לעטר, האחרון בועט כדור שנהדף על ידי השוער אבל מוסא קונאטה דוחק את הכדור פנימה.

דקה 24: האריס מעביר כדור לעטר שעם העקב שולח את מוסא קונאטה לרחבה, קונאטה מתגבר על המגן, מעביר רוחב אבל השוער האזרי קולט את הכדור. דקה 31: מונס מתנהל עם הכדור בסמוך לרחבה, בועט כדור חזק שהשוער הודף, מוסא משתלט על הריבאונד ומחזיר את הכדור למרכז הרחבה אבל הכדור נהדף. דקה 35: מכבי תל אביב לוחצת על רחבת קאזאר, ישראלביץ', דהן ומוסא מנסה את כוחם מתוך הרחבה אך נבלמים, עד שישראלביץ' מגביה כדור טוב למוסא שנוגח סנטימטרים ליד הקורה. דקה 39: שער!! מתפרצת יפיפיה של מכבי תל אביב עוברת ממונס דאבור לישראלביץ' שמכניס כדור למוסא קונאטה, האחרון בנגיעה למרכז החמש ואלירן עטר מסיים בנגיעה.

דקה 41: כרטיס צהוב לשחקן לנקאראן ולמונס דאבור בגלל דחיפות. דקה 43: שער!! מכבי תל אביב ממשיכה לכבוש את רחבת היריב, אלירן עטר משתלט על כדור רוחב ובועט כדור בסיבוב, השוער משמיט את הכדור וישראלביץ' דוחק אותו מקרוב. דקה 45: שער!! דקה בתוך תוספת הזמן, כדור חופשי של לאנקראן מוצא את מורסאן שכובש את השער המצמק. 1-3 לזכות מכבי תל אביב בסיום המחצית הראשונה. דקה 46: כבר בדקה הראשונה ישראלביץ' חוטף כדור ומעביר אותו לעטר, החלוץ מסתובב ומעביר בנגיעה למונס שסוחט הדיפה מהשוער. כדור הקרן נהדף מההגנה אל ישראלביץ' שבועט מ-17 מטרים סמוך לקורה. דקה 48: האזרים צברו ביטחון והחלו ליזום התקפות. כדור טועה בהגנת מכבי מוצא את חלוץ לנקאראן לבד מול חיימוב אבל השוער הודף את ההזדמנות.

דקה 60: אלירן עטר כובש אחרי הכנסת כדור של מונס דאבור, אבל הקוון מניף דגל לנבדל. דקה אחר כך מונס דאבור יוצא, דור מיכה נכנס. דקה 66: דור מיכה מקבל כדור באגף מיואב זיו, מטעה את המגן ומגביה לרחבה, הכדור נהדף לרפי דהן שבועט החוצה. דקה 70: חילוף שלישי בקאזאר לנקאראן וחילוף שני במכבי תל אביב, רועי קהת נכנס במקום מוסא קונאטה. דקה 74: מכבי תל אביב החלה להחזיק יותר בכדור ולהניע אותו בסבלנות, הגנת לנקאראן מאבדת כדור לעטר שמוצא את עצמו עם האריס מדוני אנין לבד מול שני שחקני הגנה אבל עטר מתברבר עם הכדור וההזדמנות אובדת.

האזרים לוחצים את מכבי תל אביב לשערה, הצהובים מתקשים לייצר מצבים באזור השער של האורחים. בדקה ה-80 האריס מדוני אנין הוחלף במושיקו לוגסי. דקה 84: כדור קרן של מכבי תל אביב נהדף ליואב זיו שבועט מ-22 מטרים כדור שיוצא לקרן נוספת. דקה 86: קאזאר יוצאת להתקפה מתפרצת שמסתיימת בנגיחה של אמירגולייב מעל המשקוף. דקה 88: מיכה מעביר צד לורד שמוצא את אלירן עטר סמוך לרחבה, החלוץ מסתובב ומעביר כדור לקהת שמוסר בנגיעה למיכה והאחרון בועט החוצה. דקה 90: השופט מוסיף שלוש דקות זמן פציעות, ורד מעביר כדור לאלירן עטר על קו השש עשרה, עטר מוציא למיכה שמ-25 מטרים בועט כדור שחולף מעל השער. אחרי 3 דקות השופט מסיים את ההתמודדות הראשונה בין הקבוצות.