בבוקר שלאחר הניצחון 1:5 על היברניאנס, שחקני מכבי תל אביב מסכמים את צמד המשחקים מול הקבוצה המלטזית. זהבי: "השגנו את המטרה בצורה משכנעת". שפונגין: "בלומפילד זה כוח"

בבוקר שלאחר הניצחון 1:5 על היברניאנס, שחקני מכבי תל אביב מסכמים את צמד המשחקים מול הקבוצה המלטזית, ההעפלה לשלב הבא וגם על המשחק שיתרחש בעוד פחות משבוע כאשר הצהובים יארחו את היריבה בסיבוב השלישי, ויקטוריה פלזן. 

עוד באתר: 

איך טב"ח הבלם הרגיש במשחק החזרה לבלומפילד?

בעונה הקרובה כולנו צהוב כחול! לחצו כאן לרכישת החולצה הרשמית 

ערן זהבי ששיחק לראשונה העונה וכבש צמד שערים שמח על ההעפלה לשלב הבא: "השגנו את המטרה שלנו ועשינו בצורה משכנעת. בואו לא נשכח שזה משחק שני רשמי שלנו ואנחנו נתקדם ונראה יותר טוב. אני נהנה להיות על המגרש, במיוחד כשאנחנו מנצחים. זו הפעם הראשונה שאני משחק כקפטן הרשמי. התפקיד שלי זה לעזור לקבוצה כמה שיותר ולעזור לשחקנים שלצידי ואני שמח שהיום זה קרה".

https://www.youtube.com/watch?v=2KDoNKB4_8s

גם יובל שפונגין שחזר להרכב הקבוצה בניצחון מול היברניאנס 1:5. המגן שגדל במכבי דיבר על צמד המשחקים מול המלטזים, ההרגשה האישית וגם על המשחק הקרוב ביום שלישי: "לא היה משחק קל. הגענו עם תוצאה לא טובה מהמשחק הקודם אז באנו בעמדה נחותה. התוצאה הסופית שעברנו שלב היא הכי חשובה. כל אחד רוצה להיות שחקן הרכב ולתרום כמה שהוא יכול, אני שמח שזה בא לידי ביטוי. כל עוד נותנים לי לשחק אני אעשה את הכי טוב שלי. אנחנו בשנה חדשה עם מאמן חדשה וכולם מתחילים מאפס. אני עושה הכל כדי להוכיח למאמן שמגיע לי להיות על המגרש".

33

שפונגין אז המשיך ואמר: "לא שיחקנו נגד קונוסים, זו תחילת עונה ברור לנו שאנחנו צריכים להשתפר.אני שמח שעברנו אנחנו נסתכל על המשחק ונסיק את המסקנות עם הפנים קדימה. אני לא מתעסק עם צריך להביא שחקנים או לא. הסגל הזה לקח שלושה תארים ואנחנו השחקנים צריכים להוכיח. אני תמיד מנסה לעשות הכל כדי לעזור לקבוצה. ברור שעוזר לי לשחק עם טל בן חיים שאני מכיר אותו מהנבחרת. אין ספק שבלומפילד זה כח. זה נתן לנו הרבה אוויר ואנרגיה ואני שמח שניצחנו את המשחק ושימחנו את האוהדים". 

לקראת המשחק הבא ביום שלישי מול ויקטוריה פלזן, המגן יודע שיש עבודה לא קלה לעשות: "אני לא מנתח איך נתמודד מול פלזן, אני משאיר את זה לצוות המקצועי. אנחנו נעשה את ההתאמות כדי לעצור אותם. שנה שעברה שיחקנו ארבעה בהגנה אז אנחנו רגילים וזה נוח לנו. אנחנו אופטימיים, מאמינים בעצמנו ונשפר את הדברים שאנחנו לא עושים טוב".