מכבי תל אביב תפגוש הערב (ש', 19:30) את מכבי נתניה במסגרת המחזור העשירי בליגת Winner. האלופה תארח את היהלומים בבלומפילד כשהיא מקווה להמשיך את התנופה החיובית לאחר הניצחון בדרבי במחזור שעבר. הצהובים מגיעים לאחר ששיחקו באמצע השבוע במסגרת ליגת האלופות, ולאחר המשחק תצא הליגה לפגרה של שבועיים.

שעות ספורות לפני שריקת הפתיחה בבלומפילד, ניקולה מיטרוביץ' סיפר לאתר הרשמי על ההכנות לקראת המשחק, העייפות שמצטברת לשחקנים והאם שינוי בעמדת המאמן אצל היריבה מהווה פקטור בהכנה למשחק: "אנחנו מגיעים אחרי ההפסד מול פורטו ויש לא מעט עייפות, אבל עלינו להסתכל קדימה ולהתרכז במפעל הכי חשוב שלנו, שהוא המציאות היומיומית שלנו, וזו ליגת העל. החובה שלנו היא להגיע למשחק הזה ולצאת רק עם ניצחון בבלומפילד".

על מינוי של ראובן עטר שיחל לעמוד על הקווים לאחר המשחק
"לנו זה לא משנה אם נתניה שינו מאמן או לא, המטרה שלנו היא לנצח ולקחת את הנקודות. אנחנו לא מסתכלים על הקווים של היריבה אלא רק על היכולת שלנו ממשחק למשחק"

לגבי החשיבות לנצח לפני הפגרה
"זה יהיה חשוב מאוד לנצח היום כי לאחר המשחק יש הפסקה של שבועיים. חשוב לצאת עם ניצחון לתקופה הזו.  אין ספק שהמנוחה הזו תעזור לנו לחדש את מלאי האנרגיות לקראת המשימות העתידיות שלנו. אנחנו מסכלים רק על מכבי תל אביב. אנחנו מתעסקים באיך אנחנו  משחקים ולא על שאר הקבוצות שרצות בצמרת".