בדרבי השלישי העונה מכבי תל אביב והפועל נפרדו בחלוקת נקודות לאחר שערים של ארון שוינפלד ודור מיכה. הצהובים שלטו ברוב המשחק, אך בסיום לא הצליחו להעניק לבוס ניצחון בכורה בדרבי. המאמן ההולנדי דיבר בסיום על התוצאה המאכזבת לאחר 90 הדקות:

"המחשבות שלי הן על האכזבה מהשיוויון הזה. התחלנו את המשחק בצורה נוראית וספגנו מול קבוצה שמצופפת מאוד. אחרי זה אני מרוצה מההופעה שנתנו. אני מודאג. חמש נקודות זה הרבה אך האליפות לא נגמרה. התוצאה מאכזבת, ניסינו למצוא את הפתחים אך הם הגנו היטב. יש הבדל בין המשחק שלנו היום לזה של בית"ר. לא פתחנו טוב ואחרי דקה הם הובילו אבל את שאר המחצית שיחקנו טוב. הייתה לנו יוזמה, תעוזה אך היינו צריכים ליצור יותר מצבי הבקעה. בסיום היינו צריכים לזרוק את הכדורים לרחבה, אך לא הצלחנו לעשות זאת היום".

על ההצבה של יצחקי בקישור

"ברק שיחק כי שלומי נפצע בחימום. הסיבה שבחרתי את ברק להחליפו היא כי היריבה שיחקה מאוד קומפקטי וברק הוא שחקן מצוין שמשחק טוב על שטחים קטנים. הוא שיחק טוב, הניע את הכדור מצד לצד וברק הצליח לחשוב מהר ולפעול. דור פרץ הוא שחקן שמשחק יותר מאחורי הכדור, ולכן בחרתי בו".

על השינוי שראה מהמשחק מול בית"ר

"כל מי ששואל אותי מדבר איתי על באר שבע. לי לא יעזור לדבר עליהם. מבחינתי המחצית הראשונה שלנו הייתה שיפור גדול מהמשחק מול בית"ר. לשחק מול קבוצה שמצופפת טוב כמו הפועל, חשוב להבקיע ראשון אך זה לא קל. היו לנו הרבה מרחבים בהגנה, וב-90 דקות הם לא הגיעו להרבה מצבים. לחצנו את היריב בצורה הרבה יותר טוב וגם בחלקים האלה אני שמח שהתקדמנו. אך עם זאת, כדורגל מסתכם בגולים ולא הבקענו מספיק".

על ההצבה של זהבי כחלוץ והחילוף של מיכה עם עדן

"ערן פתח כי הוא הבחור שמבקיע לנו את השערים. את הכובש המוביל שלי אני לא אשים בקישור, אלא בחלוץ. ערן חיפש הרבה מרחבים ובכל פעם שהוא יצא, הייתי צריך שחקן ברחבה, לכן הכנסתי אותו. חשבתי שטל בן חיים יוכל לגבור על אבו עביד ולכן ביצעתי את החילוף של דור עם עדן".