מכבי תל אביב תמשיך את הופעותיה במסגרת גביע המדינה כשתתארח ביום רביעי (6.2 בשעה 21:00) אצל בני סכנין למשחק הראשון מבין שניים בשלב רבע הגמר. המשחק יתקיים באיצטדיון בעכו, כאשר מכירת הכרטיסים החלה ואתם מוזמנים להגיע לתמוך בצהובים במשחק החשוב.

שימו לב! במשחק זה תיושם שיטת הניקוד למשחקי חוץ, כאשר בעל מנוי שירכוש כרטיס יקבל 3 נקודות ומי שאינו מחזיק במנוי יקבל נקודה וחצי. כשאתם מבצעים רכישה באינטרנט, טלפון או בדלפק לאן עליכם לבצע את הרכישה דרך המנוי (עבור בעלי מנויים)/חשבון המשתמש שלכם (למי שאינו מנוי). בעת הרכישה יש לוודא שפרטיכם מעודכנים (מייל וטלפון נייד). במידה והרכישה לא תתבצע דרך המנוי/חשבון המשתמש ב'לאן' לא נוכל לדעת שאכן קניתם כרטיס למשחק ולא תקבלו עליו ניקוד.

במידה ונרכש כרטיס שלא ייאסף ע"י האוהד (כלומר לא הגיע למשחק) הכסף לא יוחזר והנקודות לא ייחשבו (לחצו כאן לתקנון שיטת הניקוד למשחקי חוץ)

מכירת הכרטיסים תתקיים דרך משרד הכרטיסים 'לאן'. המכירה תתקיים בדלפק לאן ברחוב פרישמן 42 ת"א, במענה הטלפוני 8780* ובאתר האינטרנט של 'לאן'.

מחירי הכרטיסים

  • שימו לב לשינוי בשער הישיבה של אוהדי מכבי תל אביב. כל מי שרכש לשער חמש ייכנס עם אותו הכרטיס לשער 2 בו יישבו אוהדי מכבי תל אביב (לא מסומן)
  • תתאפשר הדפסה ביתית

מחיר כרטיס בדלפק "לאן" – 55 ש"ח

מחיר כרטיס בהזמנה טלפונית/אינטרנט – 60 ש"ח


איסוף בקופות "לאן"

ימים א'-ה' בין השעות 09:00-19:00

איסוף בקופות המשחק
פתיחת הקופות – 3 שעות לפני פתיחת המשחק