מכבי תל אביב תתארח במשחק חוץ אצל מכבי חיפה במסגרת המחזור ה-35 של ליגת ג'פניקה. המשחק יתקיים באיצטדיון סמי עופר ביום ראשון, ה-19.5, בשעה 20:30 ומכירת הכרטיסים פתוחה.

מכירת הכרטיסים תתקיים דרך משרד הכרטיסים 'לאן'. המכירה תתקיים בדלפק לאן ברחוב פרישמן 42 בת"א, במענה הטלפוני 8780* ובאתר האינטרנט של 'לאן'.

שימו לב! במשחק זה תיושם  שיטת הניקוד למשחקי חוץ, כאשר בעל מנוי שירכוש כרטיס יקבל נקודה אחת ומי שאינו מחזיק במנוי יקבל חצי נקודה. כשאתם מבצעים רכישה באינטרנט, טלפון או בדלפק לאן עליכם לבצע את הרכישה דרך המנוי (עבור בעלי מנויים)/חשבון המשתמש שלכם (למי שאינו מנוי). בעת הרכישה יש לוודא שפרטיכם מעודכנים (מייל וטלפון נייד). במידה והרכישה לא תתבצע דרך המנוי/חשבון המשתמש ב'לאן' לא נוכל לדעת שאכן קניתם כרטיס למשחק ולא תקבלו עליו ניקוד.

במידה ונרכש כרטיס שלא ייאסף ע"י האוהד (כלומר לא הגיע למשחק) הכסף לא יוחזר והנקודות לא ייחשבו (לחצו כאן לתקנון שיטת הניקוד למשחקי חוץ).

מחירי הכרטיסים

(אוהדי מכבי ת"א יושבים ביציע הדרומי בשער K)

  • מומלץ לבחור באופציה של הדפסה ביתית

מחיר כרטיס בדלפק "לאן":

מבוגר – 99 ש"ח

נער/חייל/אישה/סטודנט – 49.5 ש"ח

מחיר כרטיס בהזמנה טלפונית/אינטרנט:

מבוגר – 104 ש"ח

נער/חייל/אישה/סטודנט – 54.5 ש"ח

שימו לב!
במשחק זה תתקיים אכיפה מוחלטת לגבי הזכאות לכרטיסים מוזלים (נוער, חיילים וכו'). אוהד שלא זכאי להנחה ורכש כרטיס מוזל יוצא מחוץ לאצטדיון (ללא אפשרות לרכוש כרטיס השלמה) ולא יוכל לחזור לתחום האצטדיון.

איסוף בקופות "לאן"

ניתן לאסוף את הכרטיסים בקופות "לאן" רח' פרישמן 42 בתל אביב

בימים א'-ה' בין השעות 09:00-19:00

וביום ו' בין השעות 09:00-13:30

איסוף בקופות המשחק (סמי עופר – קופה דרומית)

פתיחת הקופות – 3 לפני תחילת המשחק