קבוצת טרום ילדים ג׳ דרום זכתה בתואר הקבוצה המצטיינת של החודש באקדמיית הנוער בחסות פיצה פרגו. המנהל הביצועי של המועדון, פטריק ואן לוון ומנהל מחלקת הנוער, גיא צוקרמן, בחרו את הקבוצה עד גיל 9 מקריית שלום לקבוצה המצטיינת של החודש ואמש (ה׳) הקבוצה חגגה את הזכייה יחדיו בארוחה מגבשת מתנת פיצה פרגו.

קבוצת טרום ילדים ג׳ דרום היא הקבוצה השנייה שזוכה בתואר המיוחד. מדי חודש ואן לוון וצוקרמן יבחרו יחדיו את הקבוצה המצטיינת של החודש בחסות פיצה פרגו. הפרמטרים לבחירה לאו דווקא נקבעו על פי תוצאות הקבוצה, אלא על התנהגותם והישיגיהם מחוץ לכר הדשא.

כך גם סיפר לנו מנהל המחלקה, גיא צוקרמן: ״אנחנו הגענו להחלטה שפעם בחודש תיבחר קבוצה לא רק בזכות התוצאות על המגרש, אלא גם בזכות ההתנהגות והעברת האימונים באופן חיובי. בחרנו הפעם את קבוצת טרום ילדים ג׳ דרום מכיוון שאנחנו מאוד אוהבים את הדרך בה הילדים מתנהגים ומתאמנים ובנוסף הקבוצה מאוד חיובית, חברתית ומגובשת. אלה יהיו הפרמטרים והמדדים שאנחנו נבחר את הקבוצות, אם זה משלוחת הדרום בקריית שלום או שלוחת הצפון באוניברסיטה.

השיתוף פעולה עם פיצה פרגו הוא מאוד מבורך מבחינתנו. אנחנו מאוד שמחים שפרגו יכולים לפנק את הילדים ולתת להם הרגשה טובה. זה תורם לגיבוש ומראה נכונות טובה משני הצדדים״.

קבוצת טרום ילדים ג׳ דרום
מאמן: עידן ביטון
עוזר מאמן: עמית שטרן
מאמן שוערים: שאול חגיאל
הקבוצה קיימה עד כה משחק אחד בו הקבוצה השיגה ניצחון על הפועל ב״ש.