לאחר הצלחה גדולה ותרומה של אלפי בגדים בשלוש השנים האחרונות, קרן מכבי תל אביב (ע"ר) משיקה בשיתוף עם עמותת 'פתחון לב' את קמפיין 'עוטפים בחום' אשר לו מטרה ברורה – תרומה לקהילה באמצעות עמדת התרמה מיוחדת שתחכה לכם כבר בשבת הקרובה מחוץ לאיצטדיון בלומפילד.

זה הזמן של כל משפחת מכבי תל אביב להתאחד ולהתגייס ביחד למען נזקקים בחורף הקשה והרטוב. סוודרים ישנים בארון? מעיל שאתם כבר לא לובשים? זה הזמן לאסוף את פריטי הלבוש המיותרים ועל הדרך לתרום לקהילה.

איך זה עובד?

במשחק הביתי הקרוב נגד מועדון ספורט אשדוד (25.1) תחכה מחוץ לאיצטדיון בצמוד לטריילר הרשמי (ליד שערים 7-8) משאית מיוחדת של קרן מכבי ופתחון לב. אתם האוהדים מוזמנים להביא את כל פריטי הלבוש שאתם כבר לא צריכים אל נקודת ההתרמה ליד המשאית ולעזור לנו לעזור למי שזקוק לכך.

תרמתם פריטים? גם עשיתם טוב ואנחנו גם מפנקים אתכם בתשורה אותה תוכלו לקבל מאחד הנציגים בעמדת ההתרמה.

במהלך שלוש השנים האחרונות הקמפיין זכה להצלחה גדולה, כאשר נרתמתם למען המטרה החשובה ולאורך הדרך תרמתם יותר מ-5,000 פריטים. אוהדי מכבי מוכיחים תמיד שכאשר צריכים אותם הם מתגייסים במלוא העוצמה וכעת זה הזמן להוכיח את זה גם בחורף 2020.

ארגון 'פתחון לב' שם למטרה לשבור את מעגל העוני בישראל על ידי 3 דרכי פעולה עיקריות: סיוע הומניטרי ל-160,000 אנשים בכל שנה, תוכנית חינוכית לנוער בסיכון ('תוכנית 7) ופעילות להנעת הממסד. 'פתחון לב' יקבלו את הביגוד ויעבירו לכל מרכזי הסיוע ברחבי הארץ. כלל הביגוד יועבר לטובת משפחות נזקקות המקבלות סיוע שוטף לאורך כל השנה.