מכבי תל אביב תתארח ביום רביעי הקרוב (26.5) בשעה 20:00 אצל מ.ס אשדוד למשחק במסגרת המחזור ה-35 בפלייאוף העליון של ליגת הבורסה לניירות ערך, שייערך באיצטדיון הי"א באשדוד.

מכירת הכרטיסים החלה עם קדימות לבעלי המינויים מעונת 2019/20 עד יום שלישי, ה-25.5, בשעה 13:00. לאחר מכן תיפתח המכירה לקהל הרחב. את הכרטיסים ניתן לרכוש רק דרך אתר הכרטיסים 'לאן'.

על פי הוראות משרד הבריאות רק אוהד בעל תו ירוק/תעודת מתחסן/תעודת מחלים בתוקף יוכל לרכוש כרטיס למשחק. אוהד שרכש כרטיס, אך אין בידו תו ירוק או אישור לתוצאת שלילית שנערכה עד 72 לפני שריקת הפתיחה לא יורשה להיכנס וכספו לא יוחזר.

אוהדי מכבי תל אביב יישבו בשערים 4-5:

מחירי הכרטיסים:

מבוגר – 93 ש"ח

נוער – 49 ש"ח

לרכישת כרטיסים לחצו כאן

במשחק זה תיושם שיטת הניקוד:

בעל מנוי שהינו חבר ב- +FOREVER  יקבל 6 נקודות.

בעל מנוי לעונת 19/20 שירכוש כרטיס יקבל 3 נקודות. 

מי שאינו בעל מנוי מעונת 19/20 יקבל 1.5 נקודות

כזכור, על פי שיטת הניקוד האוהדים המסורים שילוו את הקבוצה למשחקי החוץ לאורך העונה, מקבלים "ניקוד" שמעניק להם עדיפות ברכישת כרטיסים למשחקים בהם הביקוש עולה על ההיצע.

רכישת הכרטיסים תתבצע באתר 'לאן' בלבד ולא תתקיים מכירה פיזית של כרטיסים באצטדיון או במוקדי המכירה של 'לאן'. אוהד שרכש כרטיס יוכל להציגו דרך המכשיר הסלולרי (מומלץ), ללא צורך להדפיס כמובן, או בהדפסה ביתית.

על פי התקנות החדשות, אוהדים לא מחוסנים ידרשו להציג בכניסה לאיצטדיון תוצאות של בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 72 שעות ממועד המשחק. תוצאות של כל בדיקה אחרת לא יתקבלו. לידיעתכם: לא תערכנה בדיקות מהירות מחוץ לאצטדיון.