בשעה שאנו מתכוננים לקראת העונה החדשה, ברצוני להקדיש רגע ולהתבונן על עונת 2020/21.

אני גאה בזכייה ה-24 שלנו בגביע המדינה. זו היתה זכייה של אופי ושל לב. מאמץ קבוצתי לא אנוכי, חוסר פחד ועז רוח להילחם עד הסוף. לצד הכבוד, אלו תכונות שאנחנו מעריכים. אלה איכויות של מועדון מנצח.

בשעה שעונה זו סיפקה לא מעט רגעים גדולים ובלתי נשכחים, כמו בגביע, אני לא יכול להתכחש לרגשות האכזבה שיש לי מהתוצאה הסופית בליגה. למרות שעשינו כמיטב יכולתנו על מנת לשמור בחיים את השאיפות לזכות באליפות עד לרגע האחרון, לצערנו לא הצלחנו להשיג את המטרה הסופית. נתגלו פערים בהם נצטרך לטפל. אני נחוש שנעשה כל שביכולתנו על מנת להשתפר בתחומים אלה. בכדי לעשות זאת נצטרך לעבוד אפילו יותר קשה בעיקר כאשר ההכנות שלנו לקראת העונה הקרובה כבר נמצאות בעיצומן. אנו מחויבים להשקיע את הזמן ואת המאמצים לבנות על היסודות שלנו, החל מהאקדמיה לנוער כל הדרך למעלה אל הקבוצה הבוגרת.

בשעה שאנו ממשיכים מתקדמים ומתמקדים בעתיד, ברצוני להודיע באופן רשמי על מינויים של תפקידים מרכזיים במועדון שלנו.

שרון תמם שימשה כמנכ"לית בפועל שלנו במהלך השנה וחצי האחרונות. היא עשתה עבודה נהדרת בניווט המועדון בתקופה זו ולכן אני שמח לאשר את מינויה כמנכ"לית מועדון הכדורגל מכבי תל אביב. 

ברק יצחקי עבר בצורה חלקה משחקן כדורגל מקצועי בכיר לתפקיד מרכזי במחלקת הכדורגל שלנו. ברק יעמוד בראש מחלקת הכדורגל שלנו, יוביל בתחום הרכש והסקאוטינג, יהיה מעורב בהחלטות בנושא העברות שחקנים ויהיה אחראי על תיאום פילוסופיית הכדורגל של המועדון בין מחלקת הנוער לקבוצה הבוגרת.

לסיום ברצוני לאשר את מינויו של פטריק ואן לוון כמאמנה של מכבי תל אביב לתקופה של שנתיים. פטריק אינו זר למכבי תל אביב אחרי שהצטרף למועדון ב-2016 על מנת לארגן מחדש ולהנהיג את אקדמיית הנוער שלנו. הוא מונה כמאמן זמני בדצמבר 2020 והוכיח בנוסף למנהיגות שלו גם את המחויבות והלויאליות שלו למכבי.  פטריק מאוד מותאם למטרותיו של המועדון – פיתוח שחקנים צעירים שגדלו במחלקת הנוער שלנו והתווית מפת דרכים ברורה בדרך להפיכתם לשחקני הקבוצה הבוגרת.


 
אני בטוח כי כל מי שמשתייך למועדון יעמוד מאחורי שרון, ברק ופטריק ואני בטוח שכולכם תצטרפו אלי באיחולי הצלחה רבה.

יאללה מכבי!