דור פרץ מסיים שבע שנים בקבוצה הבוגרת במדיה זכה ב-11 תארים: 3 אליפויות (14/15, 18/19 ו-19/20), 2 גביעי מדינה (14/15 20/21), 4 גביעי טוטו (14/15, 17/18, 18/19 ו-20/21), ו-2 גביעי אלוף האלופים (19/20, 20/21).

המנכ"לית בפועל, שרון תמם: "פרידה משחקן שגדל במחלקת הנוער ועשה את כל הדרך עד לקבוצה הבוגרת היא תמיד דבר מורכב עבור שני הצדדים, בטח כשמדובר בדור פרץ – שחקן שאביו ואחיו שיחקו במועדון והוא גדל על ערכי המכביזם. מכבי תל אביב מודה לדור על תרומתו על כר הדשא ומחוצה לו במשך 12 שנים נהדרות בהן שיחק במכבי. אנו בטוחים כי האישיות של דור, שעוצבה במשך השנים, תסייע לו רבות בדרכו להגשמת החלום לשחק באירופה וכולנו מאחלים לו בהצלחה!"

פרץ אמר לאתר הרשמי: " בגיל 14 הגעתי למכבי ת״א או כפי שאני מרגיש אל הבית השני שלי. מועדון שעיצב את הדמות שהפכתי להיות בחלוף הזמן. מועדון שבנה לי מערכת ערכים עשירה המתוארת במילה אחת 'מכביזם' ומכילה ענווה וצניעות, כבוד לכל אדם וקבוצה, לקיחת אחריות וכח רצון עז לעשות תמיד כל שביכולתי למען הקבוצה, הקהילה, המועדון והקהל שמעודד ללא הפסקה.

עברתי דרך מלאת אתגרים שהיו שם לאבני דרך בשבילי. לבשתי את המדים הצהובים כחולים במשך שבע שנים בקבוצה הבוגרת וכל עונה התרגשתי מחדש ללבוש אותם ולייצג את המועדון.

עכשיו הגיע זמני להמשיך את מסע ההתקדמות שלי אל מעבר לים, לעבר חלומות ושאיפות שהיו שם עוד שהייתי ילד קטן. לפני שאני פורש כנפיים אני חייב את תודתי לכל האנשים שלוקחים חלק במפעל העוצמתי שנקרא מכבי ת״א. כל מאמן שעבד איתי וכל אחד שהיה שם בשבילי בצורה כזו או אחרת במהלך כל שנותיי במועדון. לחברי לקבוצה שהיו לי למשפחה תמיד ומידי שנה הפכו אותי לשחקן טוב יותר ולאדם טוב יותר. לקהל שקיבל אותי בזרועות פתוחות אי שם בגיל 19 כשעליתי מקבוצת הנוער. בזכותכם הרגשתי שאכן זה בית בטוח ומוגן. 

עכשיו זה הזמן שלי לצאת לדרך חדשה, לצעוד לעבר החלומות והשאיפות שלי. הגעתי כנער למכבי ת״א מלווה במשפחה של שני הורים מדהימים, שני אחים נדירים ומשפחה מורחבת מדהימה. היום אני ממשיך בטיפוס על ההר האישי שלי מלווה בעוד אלפי אנשים שהם חלק ממשפחתי וחלק מהמסע שלי. מכבי ת״א תודה רבה!"

פרץ, הצטרף למחלקת הנוער של מכבי ת"א בגיל 14 וערך את הופעת הבכורה שלו בבוגרים במשחק גביע הטוטו נגד מכבי נתניה ב-2014, כבש במדים הצהובים כחולים 21 שערים ב-241 הופעות בכל המסגרות.

בעונתו הראשונה בקבוצה הבוגרת פרץ היה שותף מלא לקבוצה שזכתה בטרבל (אליפות, גביע המדינה וגביע הטוטו) כשבעונה לאחר מכן (15/16) העפיל עם מכבי לשלב הבתים של ליגת האלופות.

בנוסף, שיחק פרץ עם מכבי עוד 3 פעמים נוספות בשלב הבתים של הליגה האירופית (16/17, 17/18, ו-20/21) כולל העפלה לשלב 32 האחרונות בעונה שעברה.
סה"כ שיחק פרץ עם מכבי 46 פעמים במפעלים האירופיים והוא מדורג שישי מבין השחקנים שייצגו את מכבי באירופה.