מכבי תל אביב סיימה את שלב הבתים בקונפרנס ליג במקום השני ועם הפנים  לפלייאוף שם תאבק על הכרטיס לשמינית הגמר. בסיום ה-1:1 נגד אלשקרט במשחק שנעל את שלב הבתים סיכם המאמן ברק יצחקי והתייחס ראשית למשחק.

"בחצי הראשון הגענו לשלושה או ארבעה מצבים טובים להבקעה, למרות שלא שיחקנו טוב. זה היה משחק חוץ קשה. לא היה פה הרבה קהל אבל עדיין אנחנו צריכים לשחק יותר טוב ולנצל את המצבים".

על ההכנות למשחק בידיעה שהקבוצה העפילה לשלב הבא אמר המאמן: "כמובן שהתכוננו ברצינות רבה למשחק אבל זו גם הייתה הזדמנות לתת דקות לשחקנים שלא שיחקו הרבה בתקופה האחרונה, גם כדי להכניס אותם לכושר כי נצטרך את כולם עד סוף העונה וגם לתת מנוחה לשחקנים ששיחקו הרבה משחקים ברצף בימים האחרונים. זו הייתה אמנם הזדמנות טובה אבל בסופו של דבר המשחק הסתיים בתוצאה מאכזבת. חבל, משחקים כאלה אנחנו צריכים לנצח, בטח אחרי המחצית הראשונה".

יצחקי התייחס גם לסיכום שלב הבתים של הצהובים ואמר: "הייתה לנו הזדמנות טובה לסיים במקום הראשון אבל פיספנו את זה במשחק נגד לאסק בבית. בסופו של דבר עלינו, נצטרך לחכות להגרלה ולראות את מי נקבל ונתכונן בהתאם".

הקבוצה תשוב הלילה לארץ ותחל כבר ממחר בהכנות למשחק ביום שני נגד הפועל חדרה במחזור שינעל את הסיבוב הראשון בליגת הבורסה לניירות ערך. "מרגע שנגמר המשחק אנחנו מתכוננים ליום שני", הבהיר יצחקי, "זה משחק סופר חשוב בבית שאנחנו צריכים לקחת בו את הנקודות".