קבוצות הטרומיות והילדות שלנו זכו בתואר הקבוצה המצטיינת של החודש באקדמיית הנוער בחסות פיצה פרגו. מנהל מחלקת הנוער, גיא צוקרמן, בחר את שתי הקבוצות  במחלקה לקבוצות המצטיינות של החודש. מי שהגיע להעניק לקבוצה את התואר היה טילטיל, שהעביר לבנות פעילות מיוחדת וצהובה כשבסיומה כולם נהנו מפיצה פרגו

אקדמיית הבנות פועלת בשנתונים השונים: קבוצת נערות, ילדות וטרומיות. הפרוייקט מנוהל על פי הפילוסופיה של מחלקת הנוער. את הפרוייקט מוביל צוות מקצועי של מאמנים ומאמנות במטרה להכשיר את דור השחקניות הצעירות בתנאים הטובים ביותר.

לאחר שבעונות הקודמות התקיים הפרוייקט של בחירת הקבוצה המצטיינת של החודש בשיתוף עם פיצה פרגו, אקדמיית הנוער ממשיכה את הפעילות גם העונה. מדי חודש  תיבחר הקבוצה המצטיינת של החודש כאשר הפרמטרים לבחירה לאו דווקא ייקבעו על פי תוצאות הקבוצה, אלא על התנהגותם והישיגיהם מחוץ לכר הדשא.

כך גם סיפר לנו מנהל המחלקה, גיא צוקרמן: ״אנחנו הגענו להחלטה שפעם בחודש תיבחר קבוצה לא רק בזכות התוצאות על המגרש, אלא גם בזכות ההתנהגות והעברת האימונים באופן חיובי. אלה יהיו הפרמטרים והמדדים שאנחנו נבחר את הקבוצות, אם זה משלוחת הדרום בקריית שלום או שלוחת הצפון באוניברסיטה.

השיתוף פעולה עם פיצה פרגו הוא מאוד מבורך מבחינתנו. אנחנו מאוד שמחים שפרגו יכולים לפנק את הילדים ולתת להם הרגשה טובה. זה תורם לגיבוש ומראה נכונות טובה משני הצדדים״.