שער בדקה ה-45 של אחד סבע הספיק לנתניה בכדי להנחיל הפסד ליגה שלישי העונה למכבי ת"א

מכבי תל אביב התארחה במסגרת המחזור ה-12 באיצטדיון "הקופסא" בנתניה. במכבי ערכו שני שינויים מההרכב שניצח את המובילה, מכבי חיפה. כובש השער, מאיוקה ומבשל השער, אילייב שחולים בשפעת, יחכו להזדמנות מהספסל, יוסי שבחון ומלך שערי הקבוצה, איליה יבוריאן, החליפו אותם בהרכב. במכבי רצו להמשיך את רצף הנצחונות, כאשר הבלם הצעיר, ניסו קפילוטו, המשיך לקבל קרדיט בהרכב הפותח. מסתבר שבכדורגל לפעמים צריך רק התקפה אחת טובה כדי להכריע את המשחק. זה מה שקרה באיצטדיון "הקופסא" הערב במשחק בין מכבי נתניה למכבי תל אביב. נתניה כבשה מטעות בהגנת מכבי תל אביב, לעומת זאת, מכבי שלטה ברוב המשחק, אך לא הצליחה לייצר יותר מידי מצבים ליד השער. מכבי נתניה עשתה את שלה, עקצה בגול אחד עם סיום המחצית הראשונה, וניצחה את מכבי שתקווה להתאושש בשבוע הבא בבלומפילד על חשבון מ.ס אשדוד.

מחצית ראשונה: בדקה 5 מכבי עם בעיטה ראשונה לשער, הכדור הגיע לגפני לאחר בעיטה חופשית, גפני בעט מכ-25 מטרים הרחק מהשער. דקה 13 קפילוטו ראה את הכרטיס הצהוב, לאחר שתפס בחולצתו של אוקוצ'ה. כעבור ארבע דקות גם רביד גזל, שחקה של מכבי תל אביב לשעבר, ראה אתה כרטיס הצהוב לאחר עבירה של שרן ייני. בדקה ה26 זכינו סוף סוף לראות מהלך התקפי מצד מכבי, כדור של ישראלביץ הועבר מצד ימין של הרחבה לצידה השני, שם חיכה רוני גפני שבעט מהאוויר, אך הכדור נהדף על ידי הגנת נתניה לקרן שלא נוצלה.כעבור דקה מצא את עצמו אוקוצ'ה בודד מול לירן שטראובר, אך הוא שגא כשניסה מחמישה מטרים להגביהה מעל שטראובר והכדור חמק החוצה. דקה 38 הזדמנות טובה לשבחון שקיבל כדור במרכז הרחבה ובעט היטב,אך סבן בלם את הבעיטה לעוד קרן ששוב לא נוצלה.

דקה 45 נתניה עולה ל0-1, הכנסת כדור טובה של קלמי סבן למרכז הרחבה, אחמד סבע מנצל בור בהגנת מכבי תל אביב ומעלה את נתניה ליתרון עם סיום המחצית הראשונה. ישראלביץ זכה לראות כרטיס צהוב לאחר שהתווכח עם השופט. מאיר לוי מסיים את המחצית הראשונה, מחצית חלשה של מכבי שלא מזכירה את היכולת מהמשחק מול מכבי חיפה. מחצית שנייה: המחצית השנייה נפתחה עם כרטיס צהוב לשחקנה של מכבי נתניה, קלמי סבן. בזדמנות ראשונה של מכבי במחצית השנייה הגיעה בדקה ה54, ישראלביץ חטף כדור במרכז המגרש, העביר לכחלון שעשה הטעיה אחת על המגן, אך בעט לידיו של שוער נתניה, זוגובו. החילוף הראשון במשחק היה של נתניה, אוקוצ'ה סיים את המשחק, החליף אותו דלה ימפולסקי. בדקה ה-60 סיים איליה יבוריאן את המשחק, כאשר מאיוקה החליף אותו, אך בספסל היו מודאגים מפציעתו של לירן שטראובר שנפגע מחלוץ נתניה, ימפולסקי, שטראובר נפגע בסנטר ונזקק לחבישה במקום, למרות זאת, הוא הצליח לחזור ולשחק.

דקה 69, השחקן השני שהיה חולה בשפעת השבוע, אביצקה אילייב נכנס במקומו של יוסי שבחון. מכבי המשיכה ללחוץ ולייצר בעיקר קרנות, אחת כזאת בדקה ה-74 כמעט הביאה את השוויון, כאשר הכדור הגיע במרכז הרחבה לכחלון שבעט ברגלו החלשה מעל השער. זהו היה מהלכו האחרון של כחלון במשחק כאשר בדקה ה-76 החליף אותו יובל אבידור. בדקה ה-82 נתניה ערכה עוד חילוף, יצא שניר גואטה, החליף אותו פיאהרס מוגרבי. בדקה ה87 גם אחד סבע נכנס לפנקסו של מאיר לוי לאחר עבירה על קפילוטו. כעבור דקה סבע הוחלף על ידי ריף מסיקה הצעיר. שופט המשחק, מאיר לוי, הורה על תוספת זמן של שש דקות. מכבי המשיכה לנסות להשוות, אך לא הגיעה להזדמנויות ליד שערו של זוגובו. בסיום 0-1 לנתניה.