אוהדי מכבי עוד לא ראו את המאמן הסרבי סלבישה יוקאנובביץ' מחייך הרבה, אבל מי שנכח הערב (ד) באצטדיון בפלזן זכה לראות המאמן מחייך מאוזן לאוזן.

אחרי הניצחון הגדול 0:2 על ויקטוריה פלזן והעפלה לפלייאוף ליגת האלופות המאמן מצא גם זמן לסכם את העררב החוויתי: "היום היה משחק מאוד חשוב. שיחקנו את משחק ההגנה כמו שצריך וידעתי שיהיו לנו הזדמנויות לכבוש ואכן כבשנו את השערים שהיינו צריכים. אני מאוד שמח מהתוצאה. שיחקנו כמו גברים. ניצחנו ועשינו את הצעד החשוב הזה".

https://www.youtube.com/watch?t=28&v=dg2X86gHTEg

לצפייה במכשיר הסלולרי, לחצו כאן

על מה שאמר לשחקנים במחצית שיתף המאמן:

"הסברתי להם בצורה ברורה שאנחנו חייבים להיות מרוכזים במחצית השנייה ושזה לא יהיה נורא אם לא נכבוש ישר מההתחלה ושנהייה סבלניים ובסוף יהיו הזדמנויות. אני מאוד שמח מהתצוגה של השחקנים היום ושהם יישמו את תוכנית העבודה. בכדורל יש רגעים שמחים ורגעים עצובים. ניצחנו את הדרבי התל אביבי וגם כאן בפלזן. אז בוודאי שאני שמח, אבל יש לנו עוד משחקים חשובים לפנינו. אנחנו חולמים על ליגת האלופות ויש לנו עוד שני משחקים מרגשים לפנינו"

על חשיבות הניצחון הוסיף המאמן:

"זה צעד מאוד חשוב עבורנו וזה נורמלי שאנחנו נהיה שמחים. יש לנו הזדמנות נהדרת לפנינו ואנחנו שיחקנו כמו קבוצה הערב ואלו החדשות החשובבות ביותר"

על החילופים אמר המאמן: 

"הכנסתי את ניקולה מיטרוביץ' במטרה שנניע את הכדור יותר קדימהץ הגנו טוב מאוד עד לחילופים. וניתלנו את החילופים כדי לנצל את החלק הקידמי".