כשהיא נמצאת במקום הראשון בליגת ג'פניקה, מכבי תל אביב תארח בשבת (20:30) את בני סכנין למשחק במסגרת המחזור ה-9. היום (חמישי) קיימה הקבוצה את מסיבת העיתונאים לקראת ההתמודדות בה דיבר המאמן ולדימיר איביץ'.

עוד באתר: 

איך אתה רואה את המשחק?
"אנחנו משחקים נגד קבוצה מנוסה, המיקום שלה כרגע מפתיע אותי. יש להם בעיקר בקישור ובהתקפה שחקנים איכותיים. אנחנו צריכים להתכונן לזה ולתת מאה אחוז כדי לנצח את המשחק ולקחת את הנקודות".

איך אתה רואה את הקבוצה עד כה?
"יש לנו הרבה דברים לשפר. אחרי כל משחק אנחנו מנתחים מה היה. אני שמח שיש לנו מרחב לעבוד על זה. מה בדיוק אנחנו רוצים לשפר? את זה אני שומר לשחקנים שלי".

על מה אתם שמים את הדגש בסכנין?
"יש להם שחקנים איכותיים שיודעים למסור ויש להם שחקים מהירים קדימה שיודעים להבקיע. אנחנו צריכים לחשוב קודם כל על עצמנו ועל איך אנחנו רוצים לשחק וכמובן לשים לב לשחקנים שלהם שיכולים ליצור הזדמנויות. אנחנו צריכים להיזהר, לחשוב על זה וכמובן להאמין בעצמנו".

כמה פוטנציאל אנחנו רואים ממכבי עד כה?
יש לנו הרבה מרחב לעבוד על שיפור ואני שמח על זה. אנחנו עובדים רק כמה חודשים ולא קל ליצור מיד בהתחלה בדיוק את מה שאתה רוצה. צריך זמן להראות איך אתה רוצה לשחק. בדרך כלל אין לנו זמן בעבודה הזו ואתה עובד קשה כדי להכין את הקבוצה. אמרתי שיש לנו מרחב להשתפרות ואנחנו נמצאים בכיוון טוב".